Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 APS SATU MARE - NO COMMENT !

In jos 
+5
flo75
tepfenhart adalbert
dr.florin
sorin '76
ciprian c
9 participanți
AutorMesaj
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeLun 25 Apr 2011 - 23:48

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Fotografie0011

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Fotografie0012

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Fotografie0013

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Fotografie0014

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Fotografie0017

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Fotografie0015

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Fotografie0016
Sus In jos
sorin '76
Junior Member
Junior Member
sorin '76


Mesaje : 98
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 47

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 2:17



Ti-e greata si sa te uiti la asa ceva nu sa si pescuiesti in asa conditii. Am recunoscut Adrian , asa este ?
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 2:24

sorin '76 a scris:


Ti-e greata si sa te uiti la asa ceva nu sa si pescuiesti in asa conditii. Am recunoscut Adrian , asa este ?

Sorine ai perfecta dreptate si sunt de acord cu tine .......... problema este ca nu au venit MARTIENII sa faca asa ceva ......... este un produs perfect uman facut de semeni nostrii HUMANOIZI de pe TERA !!!!!!!!

PS: CINEVA AR TREBUI FOARTE TARE SA SE AUTOSESIZEZE ! AMENZI ........ PUSCARIE .......... INJECTIE LETALA .... ETC !
Sus In jos
sorin '76
Junior Member
Junior Member
sorin '76


Mesaje : 98
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 47

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 2:42

dr.florin a scris:
sorin '76 a scris:


Ti-e greata si sa te uiti la asa ceva nu sa si pescuiesti in asa conditii. Am recunoscut Adrian , asa este ?

Sorine ai perfecta dreptate si sunt de acord cu tine .......... problema este ca nu au venit MARTIENII sa faca asa ceva ......... este un produs perfect uman facut de semeni nostrii HUMANOIZI de pe TERA !!!!!!!!

PS: CINEVA AR TREBUI FOARTE TARE SA SE AUTOSESIZEZE ! AMENZI ........ PUSCARIE .......... INJECTIE LETALA .... ETC !

Si tu ai dreptate dar eu consider ca cei care administreaza locul ar trebui sa mai dea cu matura din cand in cand.
Sus In jos
tepfenhart adalbert
New Member
New Member



Mesaje : 17
Data de inscriere : 10/03/2011

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 5:38

Drumul de acces delimiteaza zona administrata de APS (nu degeaba se afla panoul de acea parte a drumului). NU SUNTEM DATORI SA ADMINISTRAM (FOSTA )GROAPA DE GUNOI A SATULUI.Nu ne convine nici noua ca vantul poarta uneori gunoiul inspre apa, s-au facut sesizari la primarie in acest sens.Toaleta a cedat in fata bravilor vandali....ce sa zic... Se va remedia desigur ( sa nu uitam tot APS-ul le-a montat si pe acestea ,nu barza le-a adus). Ar fi fost foarte frumos ca bravul fotoreporter sa-si fi indreptat obiectivul si catre malul apelor unde stiu sigur ca nu gasea mizerie. Dar cand cauti nod in papura e fireasca aceasta prezentare tendentioasa si fara temei. Dar sa fiu in ton cu topicul -NO COMENT!
Sus In jos
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 5:54

Mizeria exista si in jurul malurilor, poza nr.2 e de pe malul baltii Adrian 2, iar poza nr.5 e de pe malul baltii adrian 1, la locul numit malul inalt, in spatele lui e la fel groapa de gunoi, doar ca telul meu n-a fost sa ma duc sa pozez gunoiul, m-am nimerit pe acolo si jegul si gunoiul m-a oripilat, atat.

Dar se pare ca am deranjat pe bravul director Tepfenhart care s-a simtit atacat de aceste poze tendentioase si fara temei. Tovarase Tepfenhart te felicit pentru basca frumoasa pe care o porti, si-ti doresc ani multi de domnie peste domeniul APS administrat excelent de dvs.

Semnat,

Un brav fotoreporter
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 8:50

La ce pana mea mai este POLITIA ECOLOGICA.......isi plimba loganele prin cartiere ca la parada modei... deh is platiti de la bugetul local....frecatori de menta,,,pozele ar trebui puse pe siteul primariilor sa vada baietii cata treaba au.. pirat
Sus In jos
zoli78
New Member
New Member
zoli78


Mesaje : 32
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 45
Localizare : satu mare

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 11:43

made in romania
Sus In jos
marius_mc
Junior Member
Junior Member



Mesaje : 107
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : satu mare

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 11:47

eu cred ca si cei de la aps sunt platiti sa faca ceva ca sa repare macar wc sau sa puna unul in Dara ca m-am saturat sa cer voie la oameni sa ma pis la ei..si dupa bere cam trebuie.
Sus In jos
http://www.eu.trei.ro
hasan attila gassan
Junior Member
Junior Member
hasan attila gassan


Mesaje : 111
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 45
Localizare : satu mare

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 21:28

cu 20 ron 1 pachet de tigari si 1 pet de bere gasesti in adrian persoana care sa-ti curete avand in vedere cata mizerie e ai nevoie de 3 bravi zilieri si ai rezolvat problema intr-o zi.dar cand nu este interes...............
Sus In jos
Adi Buda
Senior Member
Senior Member



Mesaje : 269
Data de inscriere : 08/03/2011

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 22:36

hasan attila gassan a scris:
cu 20 ron 1 pachet de tigari si 1 pet de bere gasesti in adrian persoana care sa-ti curete avand in vedere cata mizerie e ai nevoie de 3 bravi zilieri si ai rezolvat problema intr-o zi.dar cand nu este interes...............
asa o fi, pe moment, dar ce faci cu ceilalti (cateva sute) care arunca mizeria acolo? Se vor opri pentru ca si-au dat seama ca nu e bine? Nu cred. Eu aici vad problema sau sursa problemei. Sa nu fiu inteles gresit, asta nu inseamna ca daca stim ca se va face mizerie in continuare , nu mai trebuie sa facem curatenie. Dar trebuie sanctionati cei care fac mizerie, altfel poti sa tot cureti.
Sus In jos
hasan attila gassan
Junior Member
Junior Member
hasan attila gassan


Mesaje : 111
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 45
Localizare : satu mare

APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitimeMar 26 Apr 2011 - 23:56

este adevarat,dar ca sa ceri sa se pastreze curatenia trebuie sa o oferi iar daca balta respectiva e a asociatiei atunci in primul rand ea trebuie sa ofere curatenie si sa o mentina.si chiar sa mai patruleze pe la balti si sa dea amenzi daca e necesar sau sa li se ridice permisele celor care incalca regulamentu.ca nimeni nu se va autodenunta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





APS SATU MARE - NO COMMENT ! Empty
MesajSubiect: Re: APS SATU MARE - NO COMMENT !   APS SATU MARE - NO COMMENT ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
APS SATU MARE - NO COMMENT !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cupa SBS -editia 1 - Tancabesti 2011
» A.P.S. Satu Mare
» GALA APS SATU MARE
» Magazinul LADYK str.Gheorghe Barițiu nr.28 Satu Mare
» Sa mai radem putin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: Discuţii Generale-
Mergi direct la: