Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O partida la Valea Vinului !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

O partida la Valea Vinului ! Empty
MesajSubiect: O partida la Valea Vinului !   O partida la Valea Vinului ! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 22:14

Duminica 1 Mai dupa terminarea treburilor , am hotarat impreuna cu buna mea sotie sa iesim cateva ore la pescuit . Zis si facut , 2 feedere , 1 galeata bile asortate , 2 buc pizza , 1 buc suc & GO ...... unde ..... aproape aprox. 30 km ....Valea Vinului !
Ajunsi acolo balta spre surprinderea noastra nu era de loc aglomerata , ba chiar ma intalnesc cu doi prieteni pescari care au inoptat acolo si aveau deja la activ vreo 30 capturi !
Am avut o partida extraordinara cu feederele , pestii au intrat la boili home made , fiert S&O , cel mai mare exemplar de pe saltea avand 9,5 kg !

[img]O partida la Valea Vinului ! 55KG[/img]

[img]O partida la Valea Vinului ! 95KG[/img]

Pentru cei care vor frecventa balta , nu folositi solubile aveti sanse mari sa prindeti ciortani si acestia foarte mici , nu naditi in exces , si pescuiti in malul opus cu bile fierte cu cat mai tari cu atat mai bine !
Sus In jos
arnold_glodean
Active Member
Active Member
arnold_glodean


Mesaje : 161
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 42
Localizare : Satu Mare

O partida la Valea Vinului ! Empty
MesajSubiect: Re: O partida la Valea Vinului !   O partida la Valea Vinului ! I_icon_minitimeJoi 5 Mai 2011 - 8:20

Felicitari pentru capturi! Very Happy
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

O partida la Valea Vinului ! Empty
MesajSubiect: Re: O partida la Valea Vinului !   O partida la Valea Vinului ! I_icon_minitimeJoi 5 Mai 2011 - 10:43

Nice Flo ....... o tzzara mi ciuda da nui bai ... ca-mi trece Suspect scratch lol!
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

O partida la Valea Vinului ! Empty
MesajSubiect: Re: O partida la Valea Vinului !   O partida la Valea Vinului ! I_icon_minitimeJoi 5 Mai 2011 - 22:24

arnold_glodean a scris:
Felicitari pentru capturi! Very Happy

Multumesc la fel ................ nici voi 2 nu ati stat degeaba Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





O partida la Valea Vinului ! Empty
MesajSubiect: Re: O partida la Valea Vinului !   O partida la Valea Vinului ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
O partida la Valea Vinului !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Totul despre pescuit :: Pozele voastre-
Mergi direct la: