Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

  Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a

In jos 
+11
Doruss
robert orosz
ciprian c
Gabrian_Lucian
Cristian Halmi
Claudiu Pop
dr.florin
arnold_glodean
Adi Buda
sorin '76
ReMuS
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 8:23

Felicitari baieti!
Intradevar, a fost o lupta cam nedreapta!
Locul nr.15 ar trebui exclus in concursuri categoric.
Dar sa ramanem in spiritul fair play-ului si sa-i felicitam si pe baietii de la SBS macar pentru efortul depus. cheers
Sus In jos
ReMuS
Active Member
Active Member
ReMuS


Mesaje : 159
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41
Localizare : Satu Mare

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 9:43

Bine spui Dorule, locul ar trebui scos de la concursuri, deoarece, categoric, orice echipa va cadea pe acel loc ar avea prima sansa la locul I.
Dar, totodata, parerea mea este ca, oricat de bun ar fi vreun loc, trebuie sa il si stii (poti) pescui. Baietii de la SBS sunt pescari foarte buni, si au profitat la maxim de avantajul obtinut la tragerea la sorti Wink .
Sunt convins ca nu orice echipa care ar fi cazut acolo ar fi castigat, sau chiar daca ar fi facut-o, nu cu aproape 1,5 tone. Wink
Sa prinzi atata amar de peste nu este joaca de copii Cool .
Un lucru mi-asi fi dorit: sa fi cazut acolo baietii nostrii, poate vedeam un nou record mondial de peste 2 tone Very Happy .
Ca si o concluzie, repet: FELICITARI PV-TV Romania si, nu in ultimul rand, GRATULALUNK SBS Sziko Team! cheers
Sus In jos
Doruss
Junior Member
Junior Member
Doruss


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 67
Localizare : Satu Mare

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 9:48

Un finis extraordinar pentru satmareni, 200 Kg pe ultima suta de metri,
Oboseala la maxin, dar locul 2 in concursul asta e ca locul 1,
felicitari si fire intinse in continuare, sa fie un an bun !
Sus In jos
Romeo
Active Member
Active Member
Romeo


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : Satu Mare

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a    Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 11:35


Felicitari intregii echipe.
Sus In jos
Gabrian_Lucian
Active Member
Active Member
Gabrian_Lucian


Mesaje : 147
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 44
Localizare : In general pe malul apei

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 11:46

Felicitari PV TV RO !!! Pt mine sunteti pe locul 1 ca balariile alea de o tona jumate nu se pune ,dar ori cum felicitari si baietilor de la SBS ca au reusit sa duca constant concursul pana la capat , de nota ca sunt foarte rezistenti , vorba aia la noi se populeaza cu o tona jumate pe an intreg arealul de balti al judetului si baieti astia au prins cantitatea asta in 96 de ore INTR-UN SINGUR LAC
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 22:28

Felicitari baietii , ati demonstrat inca o data ca sunteti "meseriasi" !
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 22:35

@REMUS SI DORU , explicati-mi va rog de ce ar trebui exclus unul dintre capetele baltii si nu amandoua , respectiv 15 si 19 , daca se exclude 15 ....... ramane oricum 14 ...... sau nu am prins eu ceva ! Multumesc !
Sus In jos
Adi Buda
Senior Member
Senior Member



Mesaje : 269
Data de inscriere : 08/03/2011

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 23:44

Felicitari PV TV Romania!!! Ati confirmat din nou.
Asa cum a spus Remus, ei sunt adevaratii castigatori ai concursului. Bravo!
Sus In jos
arnold_glodean
Active Member
Active Member
arnold_glodean


Mesaje : 161
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 42
Localizare : Satu Mare

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 25 Iun 2011 - 2:44

Felicitari PV-TV Romania!!!!!
Sus In jos
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 25 Iun 2011 - 2:53

Felicitari PV TV Romania cheers cheers cheers
Sus In jos
robert orosz
Junior Member
Junior Member
robert orosz


Mesaje : 67
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Satu-Mare

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 25 Iun 2011 - 5:29

Felicitari PETER, NORBI, ZOLI cheers cheers cheers
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 25 Iun 2011 - 6:46

Felicitari PV-TV Romania !
Inca un trofeu la Satu Mare ! cheers cheers cheers
Sus In jos
ReMuS
Active Member
Active Member
ReMuS


Mesaje : 159
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41
Localizare : Satu Mare

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 26 Iun 2011 - 7:37

dr.florin a scris:
@REMUS SI DORU , explicati-mi va rog de ce ar trebui exclus unul dintre capetele baltii si nu amandoua , respectiv 15 si 19 , daca se exclude 15 ....... ramane oricum 14 ...... sau nu am prins eu ceva ! Multumesc !

Florine, daca bine am vazut in difuzarile live ale concursului, pe langa ca este capat de balta, este singurul loc care nu a fost dragat, si a ramas agatatura.... Wink
Sus In jos
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 26 Iun 2011 - 10:16

ReMuS a scris:
dr.florin a scris:
@REMUS SI DORU , explicati-mi va rog de ce ar trebui exclus unul dintre capetele baltii si nu amandoua , respectiv 15 si 19 , daca se exclude 15 ....... ramane oricum 14 ...... sau nu am prins eu ceva ! Multumesc !

Florine, daca bine am vazut in difuzarile live ale concursului, pe langa ca este capat de balta, este singurul loc care nu a fost dragat, si a ramas agatatura.... Wink
...EXACT!
Plus că... din filmările pe care le-am văzut, se pare că de pe 19 (la modul cum erau făcute standurile) aveai cea mai mare întindere de apă la dispoziție!
Sus In jos
Peter Micula
Active Member
Active Member
Peter Micula


Mesaje : 138
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 48
Localizare : Satu-Mare

 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 26 Iun 2011 - 21:48

Va multumim pentru sustinere ! Am adus o noua cupa la Satu-Mare si sunt bucuros pt. acest loc doi care este de argint dar straluceste a aur Very Happy .
Felicit la randul meu echipa castigatoare pt. rezultatul extraordinar cheers

Pozitia 15 de pe lac este un loc superb merita denumirea de VIP. Intre pozitia 14 si 15 exista o stramtoare alcatuita din mici insule si agataturi. Standul 15 fiid izolat de restul lacului avand in staga sa o adevarata delta care are o lungime de 100-130 metri. Asta este, orice echipa care ajunge pe acea pozitie are sanse reale la locul I de aceea ar trebui scos din concurs.

Fir Intins SATMARENI !!!!!
cheers cheers cheers
Sus In jos
http://www.PV-TV.TV
Continut sponsorizat





 Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a     Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a  - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cupa Internationala la crap Mori Ezerjo Editia a II-a
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Cupa NORD CRAP editia I
» Cupa Internationala a Romaniei -Sarulesti 2011
» Cupa Costin-editia a VI-a
» CUPA PRIETENIE editia a III a Porumbesti
» Cupa SBS -editia 1 - Tancabesti 2011

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Competiţii de pescuit :: Tari în beţe la crap-
Mergi direct la: