Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sugestii și reclamații!

In jos 
+16
volosciuc
catalin
flo75
hasan attila gassan
Ramona Marka
dr.florin
elnino
Admin
ReMuS
ovybd
tepfenhart adalbert
Romeo
radumatica
Amaritul
marius_mc
pescaDORU
20 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 9 Mar 2011 - 10:12

Vă rugăm ca aici să postați părerile voastre, sugestiile și reclamațiile vis-a-vis de acest forum.
Vă promitem că vom ține cont de acestea.
Totodată vă rugăm să fiți răbdători și să conștientizați faptul că nu suntem experți IT.
Pe această cale doresc să precizez faptul că, foarte curând, vom numi și câțiva moderatori ai acestui forum.
Așa că „meseriașii” și utilizatorii care consideră că au aptitudini (și) timp pentru desfășurarea unor astfel de activități sunt rugați să ne anunțe cât de repede.
Sus In jos
marius_mc
Junior Member
Junior Member



Mesaje : 107
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : satu mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 9 Mar 2011 - 11:34

posteaza cat mai multe ca vad ca esti mare pescar (top balti)
Sus In jos
http://www.eu.trei.ro
Amaritul
New Member
New Member
Amaritul


Mesaje : 30
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 74
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeJoi 10 Mar 2011 - 12:18

Adresez rugamintea mea Adminului sa nu se incline in fata nimanui .Sa vegheze pt. respectarea regulamentului.Si nu in ultimul rand forumul sa nu fie CENZURAT.(cu parere de rau ca unii se simt deranjati.)Va multumesc.Doresc ca acest Forum sa functioneze si pentu copii notstrii.
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeJoi 10 Mar 2011 - 12:22

Amaritul a scris:
Adresez rugamintea mea Adminului sa nu se incline in fata nimanui .Sa vegheze pt. respectarea regulamentului.Si nu in ultimul rand forumul sa nu fie CENZURAT.(cu parere de rau ca unii se simt deranjati.)Va multumesc.Doresc ca acest Forum sa functioneze si pentu copii notstrii.

lol! lol! lol! Very Happy jocolor lol!
Sus In jos
Romeo
Active Member
Active Member
Romeo


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeVin 11 Mar 2011 - 4:05

Salut toti pescarii din Satu Mare si sper ca discutiile noastre pe acest forum sa fie in primul rand constructive.Im pare rau si mie ca s-au pierdut toate postarile noastre de pe forumul de dinainte, dar sunt fericit ca sunt printre noi persoane care n-au lasat mult timp imposibila comunicarea dintre noi si le multumesc ca s-au gandit la faptul ca e bine ca noi pescarii sa fim in continuare uniti.Sper ca acest forum pe viitor sa intareasca legatura intre noi pentru ca avem aceeasi pasiune - pescuitul.
Desigur au fost totdeanu si vor mai fi si pe viitor intre pescari, moduri diferite de a gandi, de a percepe lucrurile, dar sper ca gandurile pozitive intodeauna sa invinga.

In ceea ce priveste subiectul deschis si care deja a dus la contradictii intradevar daca ne uitam pe seitul anpa -ului la rezultatele evaluării cererilor pentru obţinerea Autorizaţiei de pescuit recreativ sportiv apele cu lungimile si limitele de mai jos apar la AJVPS MARAMURES care a intrunit 100 de puncte si dupa cum vedem si APS Carei a intrunit 20 de puncte pentru lungimile si limitele Vaii Ierului si a Crasnei.
Oare de ce ? Probabil exista posibilitatea intelegirii intre mai multe asociatii, fiind mai usoara obtinerea punctajelor.Pe noi Satmarenii desigur ne intereseaza daca putem sau nu pescui pe aceste ape cu permisul scos de la APS.Nici eu nu sunt in totalitate lamurit citind ordinul 15, decizia 116, 117 daca sunt obligat sa scot acest permis la careva sau oricare dintre asociatii, sau de la filiala teritoriala anpa Satu Mare, caz in care nu doresc sa ma asociez.Am dat telefon la filiala anpa Satu Mare mi s-a spus ca pot sa scot permisul si de acolo dar atunci am drept de pescuit numai pe Dunare si Marea Neagra.Ca sa pescuiesc pe apele de mai jos trebuie sa scot permisul de la o asociatie sportiva, caz in care mi se ingradeste automat dreptul la libera asociere.
Probabil sunt juristi, avocati printre noi si apelez la ajutorul lor.
Intrebarea este :Pot pescui pe aceste lungimi si limite cu permisul scos la oricare din asociatiile de pescuit din Satu Mare sau trebuie s-o scot de la AGVPS Maramures, fiind obligat sa ma asociez si desigur sa platesc mai mult sau pot scoate permisul pentru aceste ape de la filiala teritoriala anpa Satu Mare in urma prezentarii dovezii de plata la trezorerie a sumei de 30 de lei ?
Cred ca e o intrebare la care multi pescari care doresc sa pescuiasca pe apele publice nu isi gasesc raspunsul.
Probabil prin discutii amiabile ne vom lamuri.

Multumesc.

AJVPS MARAMURES 100 de puncte

Riul Tur (Inferior) - 6 km - Între km 43-49;Pod rutier Turulung – pod CFR Porumbeşti
Riul Crasna - 28 Km - Supur – Moftin
Riul Someş - 35 Km - Ardusat – Potău
Riul Tur(Inferior) - 10 km - Între km 49-59 Pod CFR Tur-Bercu Triplex Confinium(Romania Ungaria)
Someş - 35 Km - Între km 35-70; Potău – Dorolţ (frontiera cu Ungaria)

APS CAREI 20 de puncte

Crasna - 28 Km Între km 28-59; Moftin – Berveni
Valea Ierului - 30 Km Loc Andrid – loc Acas
Sus In jos
tepfenhart adalbert
New Member
New Member



Mesaje : 17
Data de inscriere : 10/03/2011

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeVin 11 Mar 2011 - 5:29

Buna Romeo. Pe toate tronsoanele enumerate se poate pescuii cu permisul eliberat de APS,fara sa mai platiti vre-o suma in plus.Chiar si pentru cele doua tronsoane atribuite Avps Carei se port negocieri in privinta reciprocitatii,tocmai pentru a nu greva financiar pe cei care ar dorii sa pescuiasca pe acele tronsoane.
Sus In jos
Amaritul
New Member
New Member
Amaritul


Mesaje : 30
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 74
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeVin 11 Mar 2011 - 5:35

tepfenhart adalbert a scris:
Buna Romeo. Pe toate tronsoanele enumerate se poate pescuii cu permisul eliberat de APS,fara sa mai platiti vre-o suma in plus.Chiar si pentru cele doua tronsoane atribuite Avps Carei se port negocieri in privinta reciprocitatii,tocmai pentru a nu greva financiar pe cei care ar dorii sa pescuiasca pe acele tronsoane.
Eu chiar nu te inteleg pe dneata,o data spui ca se poate pescui ,pe urma spui ca porti discutii,ce sa mai inteleg??? affraid affraid Si ce vrei sa le dai in scimb??.
Sus In jos
tepfenhart adalbert
New Member
New Member



Mesaje : 17
Data de inscriere : 10/03/2011

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeVin 11 Mar 2011 - 5:55

Am postat clar ieri membrii asocierii in vederea obtinerii autorizatiei(vad ca degeaba),acolo n figureaza Avps Carei. Pe de alta parte D-le Amarat nu-mi amintesc sa fim la pertu...in fine. In legatura cu conditiile de practicare a pescuitului in domeniul public informatii se pot obtine la sediu.
Sus In jos
Amaritul
New Member
New Member
Amaritul


Mesaje : 30
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 74
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeVin 11 Mar 2011 - 6:35

tepfenhart adalbert a scris:
Am postat clar ieri membrii asocierii in vederea obtinerii autorizatiei(vad ca degeaba),acolo n figureaza Avps Carei. Pe de alta parte D-le Amarat nu-mi amintesc sa fim la pertu...in fine. In legatura cu conditiile de practicare a pescuitului in domeniul public informatii se pot obtine la sediu.
Stii care este treba baiatule esti un mincinos,mintesti lumea in vazul tuturor ,pacat de Aps.Pacat ca conduci o asociatie ceea ce se si reflecta dupa rezultate.
Sus In jos
ovybd
New Member
New Member
ovybd


Mesaje : 27
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 48
Localizare : Carei

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeDum 13 Mar 2011 - 1:55

"Si ce vrei sa le dai in scimb??." Asta le intrece pe toate, dar ce trebuie sa primiti in schimb, aici e vorba de reciprocitate pentru apele neamenajate. Sau nu intelegeti termenul de reciprocitate? Adica pescarii asociatiei din Carei sa pescuiasca si pe apele alocate celorlalte asociatii si invers. Ce ati mai vrea in schimb, sa va dea niste subventii sau fonduri cum cereti pe alt forum?
Sus In jos
ReMuS
Active Member
Active Member
ReMuS


Mesaje : 159
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeDum 13 Mar 2011 - 2:43

Amaritul a scris:
tepfenhart adalbert a scris:
Am postat clar ieri membrii asocierii in vederea obtinerii autorizatiei(vad ca degeaba),acolo n figureaza Avps Carei. Pe de alta parte D-le Amarat nu-mi amintesc sa fim la pertu...in fine. In legatura cu conditiile de practicare a pescuitului in domeniul public informatii se pot obtine la sediu.
Stii care este treba baiatule esti un mincinos,mintesti lumea in vazul tuturor ,pacat de Aps.Pacat ca conduci o asociatie ceea ce se si reflecta dupa rezultate.

Deci pentru fraze si afirmatii de genul asta ii sustin pe Doru si pe Mircea cu prezentarea userilor. Cine are cat de cat putin caracter, inainte de a improsca cu noroi in cineva se prezinta si isi asuma cele spuse, altfel, cel putin in ochii mei, nu este altceva decat o zdreanta.

P.S. Sa nu se inteleaga gresit, nu tin partea nimanui in aceasta discutie(chiar nu ma intereseaza unde se poate pescui si cu permis eliberat de cine), dar posturile ca cel mai de sus nu-mi sunt deloc simpatice Evil or Very Mad
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeDum 13 Mar 2011 - 4:40

Amaritul a scris:
tepfenhart adalbert a scris:
Am postat clar ieri membrii asocierii in vederea obtinerii autorizatiei(vad ca degeaba),acolo n figureaza Avps Carei. Pe de alta parte D-le Amarat nu-mi amintesc sa fim la pertu...in fine. In legatura cu conditiile de practicare a pescuitului in domeniul public informatii se pot obtine la sediu.
Stii care este treba baiatule esti un mincinos,mintesti lumea in vazul tuturor ,pacat de Aps.Pacat ca conduci o asociatie ceea ce se si reflecta dupa rezultate.

Nu te supara.....dar pentru tonul acesta si pentru acuzatiile pe care la aduci unor persoane pe care poate ca nici macar nu le cunosti personal,eu ,daca asi fi admin,te-asi da afara de pe forum !
Ar trebui sa-ti fie rusine...,dar atata vreme cat te ascunzi ca un las sub un nick oarecare eu personal de azi inainte nu-ti mai iau in considerare nici un post !
Din punctul meu de vedere esti un zero ca si crestere si bun simt !!!!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/03/2011

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeDum 13 Mar 2011 - 6:06

Domnule "Amaratul" folositi acest forum ca o unealta de atac indreptata impotriva conducerii APS. Probabil ca exista multe persoane care au o problema cu APS dar o trateaza intr-un mod civilizat. Daca va uitati la statistica, sunteti unul ditre membrii cu cele mai multe postari. Din pacate ele fac obiectul unor discutii care nu prea au de a face cu acest forum. Asadar va invit la discutii civilizate si de bun simt.
Sus In jos
https://pescuitsatumare.forumgratuit.ro
elnino
New Member
New Member



Mesaje : 5
Data de inscriere : 04/05/2011

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: sugestie   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 3:20

Platforma folosita de forumul nostru permite stocarea informatiilor(cel putin asa am fost informat de catre admini forumgratuit). Deocamdata totul e gratuit si speram sa ramana asa.
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 4:30

elnino a scris:
Va salut si tot respectul pt ceea ce faceti.Fiind in topicul de sugestii si reclamatii vreau sa va impartasesc cate ceva din "experienta" mea referitor la forumurile de pescuit.
Inainte de toate vreau sa va zic ca ideea cu forum pt zona voastra este f buna.
In Ianuarie am creat si eu un forum asemanator tot pe o platforma gratuita (myforum) in 2 saptamani avem 20 de utilizatori inregistrati.Fiind la inceput am inceput sa ma interesez cum sta treaba si lucrul care ma "socat" a fost acela ca pe platformele gratuite nu poti salva baza de date.Asa ca in cazul in care se intampla ceva cu serv sau vreti sa va mutati ca nu va mai convine ceva sau vreti sa va luati domeniul vostru ..etc o luati de la zero.(aici sunteti decat chiriasi si forumul nu e in mainile voastre)
Mie nu mi-a convetit acest lucru asa ca am cumparat domeniu (200 ron) am gasit host la un prieten si nu ma doare capul ,salvez baza de date periodic si sunt sigur ca tot ce se posteaza pe forum nu se pierde.
Cum a zis cineva intr-o postare "vreau sa citeasca si copii mei forumul" si un forum cu cat e mai vechi cu atat se aduna mai multa informatie pe el ,plus ca pe un phpBB full ai mult mai multe optiuni.
Informatia din vechiul forum am copiat-o in noul forum(cu phpBB full ai optiunea asta dar se ia cu copy-paste) si mergem sanatosi inainte-ceea ce va doresc si voua.
Asa ca daca vreti un forum care sa dainuie peste timp schimbati tactica
Fir intins si multe postari

PS- pe platformele gratuite spatiul de stocare este limitat

Omul acesta are dreptate , hai sa punem "mana de la mana" sa avem si noi forumul "forever" !
Daca se ofera cineva sa stranga banii , ma bag cu 50 ron !

ROG ADMINII SA FACA CEVA IN PRIVINTA ACEASTA ! CU MULTUMIRI cheers
Sus In jos
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 8:22

În principiu eu sunt de acord!
Mă voi consulta cât de curând și cu ADMINUL șef (Mireca Ciocan) și voi reveni cu detalii!

Sus In jos
Ramona Marka
Junior Member
Junior Member
Ramona Marka


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/03/2011
Varsta : 46
Localizare : Satu-Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 9:17

Eu va propun altceva, daca vreti va puteti muta pe forumul nostru, amazonshop, unde datele sunt stocate, loc avem, e usor de gasit, e cunoscut si il modific cum vreti voi. Daca va intereseaza propunerea mea vorbim despre.
O seara placuta.
Sus In jos
http://www.amazonshop.ro
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 9:31

pescaDORU a scris:
În principiu eu sunt de acord!
Mă voi consulta cât de curând și cu ADMINUL șef (Mireca Ciocan) și voi reveni cu detalii!


Intru si eu cu 20 Ron ! Laughing (criza bat-o vina) ! Laughing Laughing Laughing
Trebuie neaparat sa avem site-ul nostru,al tuturor pescarilor satmareni ! Laughing
Sus In jos
Romeo
Active Member
Active Member
Romeo


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Sugestii si reclamatii!    Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 11:51

La unul din magazinele de pescuit unde oricum trec o mare parte a membrilor acestui forum ar trebui organizata colectarea sumei de bani necesara.Cei care contribuie sa fie trecuti pe forum.Suma ma gandesc sa fie dupa dorinta si posibilitatile fiecaruia.Suma cu care contribuie fiecare nu trebuie trecuta pe forum pentru ca nu suntem la nunta cu strigare.Important este sa adunam banii necesari mentinerii in timp a acestui forum.Daca doriti eu ma angajez sa trec numnele celor care au contribuit si suma adunata/zi.E o posibilitate sa aduceti banii la magazinul POFF de pe Lucian Blaga CU22.Deschidem un caiet unde trecem numele prenumele fiecaruia care a contribuit si dupa adunarea sumei necesare voi lua legatura cu adminul.Sa confirmati daca sunteti de acord sau nu cu aceasta idee si de la ce data doriti sa incepem.
Suntem 116 membrii pe acest forum.Daca fiecare da 2 lei problema e ca si rezolvata.

Fir intins tuturor!
Sus In jos
hasan attila gassan
Junior Member
Junior Member
hasan attila gassan


Mesaje : 111
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 45
Localizare : satu mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 21:22

o portie mai putina de viermisori si problema s-a rezolvat.
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeMier 4 Mai 2011 - 21:59

Romeo a scris:
La unul din magazinele de pescuit unde oricum trec o mare parte a membrilor acestui forum ar trebui organizata colectarea sumei de bani necesara.Cei care contribuie sa fie trecuti pe forum.Suma ma gandesc sa fie dupa dorinta si posibilitatile fiecaruia.Suma cu care contribuie fiecare nu trebuie trecuta pe forum pentru ca nu suntem la nunta cu strigare.Important este sa adunam banii necesari mentinerii in timp a acestui forum.Daca doriti eu ma angajez sa trec numnele celor care au contribuit si suma adunata/zi.E o posibilitate sa aduceti banii la magazinul POFF de pe Lucian Blaga CU22.Deschidem un caiet unde trecem numele prenumele fiecaruia care a contribuit si dupa adunarea sumei necesare voi lua legatura cu adminul.Sa confirmati daca sunteti de acord sau nu cu aceasta idee si de la ce data doriti sa incepem.
Suntem 116 membrii pe acest forum.Daca fiecare da 2 lei problema e ca si rezolvata.

Fir intins tuturor!

Felicitari pt. promptitudine Romeo , cand treci pe la mine sa-mi amintesti te rog sa-ti dau banii! Multumesc anticipat !
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeJoi 5 Mai 2011 - 0:51

sar si io in schema
asigur si support hardware bounce
Sus In jos
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeJoi 5 Mai 2011 - 9:37

flo75 a scris:
sar si io in schema
asigur si support hardware bounce
Florine, de tine chiar avem nevoie!
Mă tem ca zilele acestea „te înrolăm” și o să-ți dăm puțin de lucru (binențeles dacă ești de acord)!
Avem nevoie de un „Captain Planet” pe forum! Very Happy
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeJoi 5 Mai 2011 - 9:39

pescaDORU a scris:
flo75 a scris:
sar si io in schema
asigur si support hardware bounce
Florine, de tine chiar avem nevoie!
Mă tem ca zilele acestea „te înrolăm” și o să-ți dăm puțin de lucru (binențeles dacă ești de acord)!
Avem nevoie de un „Captain Planet” pe forum! Very Happy


Am fost azi si am achitat !! Very Happy
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitimeJoi 5 Mai 2011 - 10:46

Doru daca pot ,,,, cu orice ,,, numa spune....sar in schema daca-i ceva urjent Dr.Florin sau Cipri au numarul meu.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii și reclamații! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii și reclamații!   Sugestii și reclamații! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii și reclamații!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» „Clientul nostru, stăpânul nostru!” (întrebări, sugestii, reclamații, etc)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: OFF Topic-
Mergi direct la: