Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Campionatul de Pescuit stationar 2011

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
TACEREA
New Member
New Member
TACEREA


Mesaje : 44
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Campionatul de Pescuit stationar 2011 Empty
MesajSubiect: Campionatul de Pescuit stationar 2011   Campionatul de Pescuit stationar 2011 I_icon_minitimeDum 26 Iun 2011 - 22:46

Stie cineva detalii rezultate pe parcursul etapei I ( 17 aprilie),II ( 12 iunie) si III ( ieri nn.26 iunie)a concursul stationar de echipe al organizarea APS.
rog sa publici cine clasament la "Pluta de Aur" la fiecare concursul ( concursuri individuale Cupa Memorial Balint - 22 mai,Cupa APS- 26 iunie,campionat de pescuit la feeder 29 mai)
Sus In jos
sebi35
Active Member
Active Member



Mesaje : 129
Data de inscriere : 28/06/2011

Campionatul de Pescuit stationar 2011 Empty
MesajSubiect: SA DISCUTAM SI DESPRE STATIONAR   Campionatul de Pescuit stationar 2011 I_icon_minitimeMier 29 Iun 2011 - 1:17

Va salut!Din pacate despre pescuitul stationar se dicuta tot mai putin.Cred ca sint pescar care practica acest stil de pescuit si probabil daca am deschide un subiect pe aceasta tema am putea sa le dam sfaturi sau technici.Deoarece NU SE MAI POSTEAZA DIN PACATE NICI CONCURSURILE INDIVIDUALE STATIONARE NICI CAMPIONATUL JUDETEAN PE ECHIPE .Intalnesc zi de zi pescari care ar fii interesati de programul competitional anual.Daca se poate ca persoanele competente sa posteze programul competitional le-am multumi si vorbesc acum in numele multori pescari statinari!VA MULTUMIM si va asteptam cu intrebari si sfaturi.SPER CA NU LE-AM SUPARAT PE CRAPISTI TOT RESPECTUL FATA DE EI.
Sus In jos
syd
New Member
New Member



Mesaje : 14
Data de inscriere : 10/03/2011

Campionatul de Pescuit stationar 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Campionatul de Pescuit stationar 2011   Campionatul de Pescuit stationar 2011 I_icon_minitimeMier 29 Iun 2011 - 2:11

Programul de concursuri este postat pe situl apssatumare.doodlekit.com ,la sectiunea competitii...
Sus In jos
TACEREA
New Member
New Member
TACEREA


Mesaje : 44
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Campionatul de Pescuit stationar 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Campionatul de Pescuit stationar 2011   Campionatul de Pescuit stationar 2011 I_icon_minitimeMier 6 Iul 2011 - 0:14

Calendar competiţional sezonul 2011

Campionatul de pescuit stationar - echipe-se desfasoara in patru etape - termen de înscriere pentru echipe 31 martie 2011. (etapa I -17 aprilie, etapa II - 12 iunie,etapa III - 24 iulie, etapa IV - 11 septembrie)



concursuri individuale ( Cupa Memorial Balint - 22 mai

Cupa APS- 26 iunie

Cupa Trofeul Maeştrilor- 2 octombrie).

campionat de pescuit la feeder, două etape(29 mai,10 iulie)

campionat de pescuit la roubessian,două etape.(8 mai,25 se
ptembrie)
am luat de la http://apssatumare.doodlekit.com/home/competitii


astept rezultate de la Memorial Balint ? Cupa Aps ? si bineinteles la Feeder (duminica) ?

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! sunt tare curiozitate
Sus In jos
Continut sponsorizat





Campionatul de Pescuit stationar 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Campionatul de Pescuit stationar 2011   Campionatul de Pescuit stationar 2011 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Campionatul de Pescuit stationar 2011
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Campionatul National Pescuit Stationar =editia=2012
» Concurs de pescuit stationar
» Concurs de pescuit stationar,Cupa Forumul pescarilor Careieni.Ed.I.
» Concurs de pescuit stationar,Cupa Forumul pescarilor Careieni.Ed.II.(""Caras viteza"")
» CAMPIONATUL MONDIAL CRAP ROMANIA 2012 !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Competiţii de pescuit :: Tari în beţe la staţionar-
Mergi direct la: