Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles

In jos 
+2
djsoso(sorinboja)
ciprian c
6 participanți
AutorMesaj
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeJoi 4 Aug 2011 - 7:02

De vanzare:
- bile fierte;
- bile solubile;
- mix pentru boiles;
- pop up-uri.

Boilesurile sunt facute dupa un mix propriu, reteta ce a fost formata si modificata de catre mine si prietenul meu Robi Orosz pe parcursul a 7 ani, pana ce a ajuns la stadiul actual, nu este un mix de firma modificat asa cum fac multi, este un mix 100 % conceptie proprie.

Cu aceste bile s-au obtinut rezultate deosebite atat in partide de placere cat si in concursuri.
La nivel de capturi amintesc:
- crapul oglinda de 23,30 kg prins de catre subsemnatul anul trecut la Ecsed;
- crapul de 22,425 kg prins anul acesta la concursul de la Palotas de catre echipa din care am facut parte, pus pe saltea de prietenul meu Doru Surducan
- crapul de 21,600 kg prins anul acesta de catre prietenul meu Romeo Cozac la Harsany;
- crapul de 21,200 kg prins anul acesta de catre prietenul meu Dula Zsolt la Harsany.

La nivel de competitii as aminti:
- Locul I la Cupa Prieteniei Maconka;
- Locul I la Challenge Week Haromfa;
- Locul IV la Carpbrotherscup Palotas anul trecut competie cu 54 de echipe;
- Locul II la Tiger baits kupa Palotas anul acesta, cu un crap de 22,425 kg.
- locul V anul trecut la Haromfa Bojli Show.
- locul II pe sector anul acesta la Carpbrotherscup competitie cu 52 de echipe.

Mi-am permis sa postez aceasta oferta intrucat am observat ca multa lume cheltuie sume importante pe boiles si mixuri de calitate indoielnica, care nu-si merita banii.

Pentru comenzi si detalii:

Ciprian Ciarnau - 0744832697;
Robert Orosz - 0744189118
Sus In jos
djsoso(sorinboja)
Active Member
Active Member
djsoso(sorinboja)


Mesaje : 132
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeJoi 4 Aug 2011 - 7:19

Cipri de ce nu faci public si o lista de preturi ? ...macar la produsele principale...
Sus In jos
http://www.djsatumare.ro
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeJoi 4 Aug 2011 - 7:48

Scuze, am uitat sa trec preturile:
- 1 kg de bile fierte 65 lei;
- 1 kg de bile solubile 60 lei;
- 1 cutie de pop up-uri 40 lei.
Sus In jos
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeJoi 4 Aug 2011 - 23:45

Fiindca mai multi m-au sunat tin sa lamuresc un aspect si aici: bilele nu exista pe stoc, nu sunt ramasite de la vreun concurs sau alte vechituri de care sa ne scapam, fiindca toti stim ca atractia maxima a unei bile e conditionata de faptul de a fi proaspete.
Asa ca daca doriti comenzi ferme va rog sa anuntati acest lucru cu minimum 14 zile inainte de data cand aveti programata partida de pescuit, pentru a avea timp a le pregati.
Sus In jos
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeLun 8 Aug 2011 - 10:40

scz.de intarziere Florin, dar am fost pe balta Very Happy deci este vorba de un fishmeal.
Sus In jos
razvism
Active Member
Active Member
razvism


Mesaje : 149
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 27

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: .   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeMier 7 Sept 2011 - 3:41

Cam cate bile intra intro cutie de pop-up-uri ? Sau sunt la greutate?
Sus In jos
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeMier 7 Sept 2011 - 23:12

nu le-am numarat, dar cred ca undeva pe la 50 gr.
Sus In jos
michelle1980
New Member
New Member



Mesaje : 16
Data de inscriere : 06/10/2011
Varsta : 43
Localizare : BAIA MARE

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeJoi 6 Oct 2011 - 6:26

salut Cipri,
m-ar interesa cu cat vinzi kg-ul de mix si eventual la o cantitate mai mare daca scade pretul... multumesc
Sus In jos
ReMuS
Active Member
Active Member
ReMuS


Mesaje : 159
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41
Localizare : Satu Mare

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeJoi 6 Oct 2011 - 7:37

Momentan baietii sunt ocupati cu castigarea concursului de la Haromfa Very Happy
Cand vor reveni cu Cupele in tara, sigur vei primi raspuns Wink
Sus In jos
michelle1980
New Member
New Member



Mesaje : 16
Data de inscriere : 06/10/2011
Varsta : 43
Localizare : BAIA MARE

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeJoi 6 Oct 2011 - 22:51

Pai daca il castiga si pe asta ar fi doua locuri 1 in acelasi an pe aceeasi balta ... super.mi-e frica sa nu schimbe prietenii maghiari denumirea baltii, sa ne anuntati daca se intampla acest lucru Smile
Sus In jos
hasan attila gassan
Junior Member
Junior Member
hasan attila gassan


Mesaje : 111
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 45
Localizare : satu mare

vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitimeJoi 6 Oct 2011 - 23:56

preturile vor urca la bile si la mixuri daca vor castiga Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles Empty
MesajSubiect: Re: vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles   vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles I_icon_minitime

Sus In jos
 
vand boiles solubil, fiert, sau mix pentru boiles
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vand boiles solubil
» vand
» Vand Vand 4 buc HAKUYO MTX 14
» Vand Sky Pod !
» Vand

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: Anunţuri-
Mergi direct la: