Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CUPA DRM 2011

In jos 
+10
arnold_glodean
catalin
syd
Doruss
dr.florin
Robert
Gabrian_Lucian
Andrei H.
djsoso(sorinboja)
Romeo
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
catalin
Senior Member
Senior Member
catalin


Mesaje : 264
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 46
Localizare : satu mare

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 22 Aug 2011 - 11:54

acuma se incing telefoanele:))
Sus In jos
Romeo
Active Member
Active Member
Romeo


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : Satu Mare

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 22 Aug 2011 - 12:01

Robert eu ti-am mai spus pentru ca tu ai o problema cu patronul (eu cunosc subiectul), este problema ta rezolv-o.Nu are nimic de a face cu subiectul deschis de mine.Eu v-am invitat si pe voi mai bine zis pe sotia ta sa filmeze, v-am invitat la un bograci, nu ati venit, probabil aveti motivele voastre, nu ma deranjeaza.Desigur poti sa ai parerea ta despre oricare din locatiile de pescuit, le am si eu dar nu asta a fost subiectul.Cele trecute de voi sunt off topic, atata tot.
Sus In jos
Robert
New Member
New Member
Robert


Mesaje : 30
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 50
Localizare : satu mare

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 22 Aug 2011 - 12:17

Eu nu am nici o socoteala cu domnul patron si nici nu o sa am
Cunosti foarte gresit situatia
Am postat o parere despre balta,asta a fost parerea mea,restul ai pu-so tu de la tine,ca si altii de altfel,facand niste declaratii din auzite
daca am jignit pe cineva i-mi cer scuze,dar oridecate ori fac o postare ce nu place la cineva,ma luati cu relatiile cu APS
Daca nu stiti ceva atunci macar sa nu scrieti prostii
Sus In jos
http://www.amazonshop.ro
Romeo
Active Member
Active Member
Romeo


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : Satu Mare

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: CUPA DRM 2011    CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 22 Aug 2011 - 12:36

Iti mai spun odata, esti pe langa subiect, reciteste titlul postarii.Parerea ta despre balta trebuia sa apara la balti si lacuri.De asta adminii trebuie sa faca un pic de ordine, la asta m-am referit si nu vreau sa restrictionez parerea nimanui.Sunte-ti liberi sa va expuneti parerile, dar cred ca ar fi bine, s-o faceti intr-un mod civilizat.
Sus In jos
Ciprian Savu
Active Member
Active Member
Ciprian Savu


Mesaje : 186
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 48
Localizare : Satu Mare

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 22 Aug 2011 - 22:07

Ce-mi place, ce ma mai distrez Laughing Laughing Laughing telenovela ce mai....
(scuze nu m-am putut abtine).
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 22 Aug 2011 - 22:39

catalin a scris:
acuma se incing telefoanele:))
Cataline esti plecat nu gluma ............. adevarul este ca multe din aceste discutii "infoaca" siteul nostru satmarean , dar nu ma deranjeaza deloc ca membrii de aici sa-si spuna deschis parerile vis-a-vis de absolut orice !
Sus In jos
Mircea
Admin
Admin
Mircea


Mesaje : 91
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 44
Localizare : Satu Mare

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 23 Aug 2011 - 1:00

Daca tu Savule te distrezi, pe mine ma cam apuca tristetea, cand vad oameni care impartasesc aceeasi pasiune, se tiganesc pe forum. Legat de grupuri si bisericute,e normal ca acestea sa existe, e normal sa iti aperi prietenii dar si criticile constructive sunt bune. Exista totusi membri care ascunsi sub un nume de utilizator nu fac altceva decat sa agite spiritele pe acest forum. Drept urmare, in curand vom introduce topicul "sa ne cunoastem mai bine". Sunt convins ca unora nu le va convine, asa ca vor fi reactii negative. Imi pare rau ca nu am introdus topicul de la inceput, dar sincer nu am crezut ca se va ajunge aici.
Sus In jos
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 23 Aug 2011 - 2:11

Și să mai spună cineva că „Miorița” nu este Made in Romania! Very Happy
Ne mai mirăm de faptul că în amărâtul ăsta de oraș nu se poate întreprinde nimic...
E plin de oameni foarte răi care nu știu decât să nască zâzanie între oameni (la asta se pricep cel mai bine).
Vai steaua noastră!
De multe ori NOI suntem cei mai vinovați!
Eu zic că le acordăm prea multă atenție unor „personaje”. Scopul acestui forum nu este nicidecum de a educa oamenii, de ai face să-și (re)descopere valențele ori virtuțiile! Cu asta „se vine de acasă”!
Aici încercăm să purtăm discuții constructive, să legăm prietenii, să ne ajutăm, să ne respectăm, etc!
Sunt câțiva scribi pe acest forum care am impresia că se simt foarte frustrați de anumite chestii și atunci ei simt nevoia de a ... (nici nu știu cum să zic) de a se masturba intelectual și scriu frate pe forum.
Asta este plăcerea lor!
Aici se simt în siguranță!
Aici pot scrie ce vor ei, unde vor și cum vor!
Acestor anonimi jalnici, lași, fără nici un firicel de virtute, le-aș propune o zi în care sa se poată manifesta liber! Iar în acea zi i-aș lăsa să deseneze pe asfalt, să fredoneze manele ori să facă un concurs de scuipături!
Anonimilor, lăsați-ne! Adunațivă și .....
Și totuși..... e bine că prostia nu doare (încă)!
Sus In jos
danyp
Active Member
Active Member
danyp


Mesaje : 154
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 43
Localizare : satumare

CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 23 Aug 2011 - 6:44

Cataline tata.................................nu te supara ca-ti spun,dar chiar nu prea sti ce vb.poi daca ai fi luato-o logic,sistematic ,cum vrei tu s-o iei ,si ai fi citit numele topicului de la inceput......................ma gindesc ca paote ti-ai fi dat seama inainte sa postezi ceva ca nu esti pe fregventa buna ,in legatura cu clanu din care fac parte.................asta este un vis al vostru cu clanuri si familii ,parca am face paret din mafie.Aici e vb de o mina de oameni care ne vedem in fiecare zi vb la telefon in fiecare zi,simplul fapt care ne leaga fiind pescuitul.Asta nu cred ca inseamna un lucru rau.Lucrul rau e ca ,vb lui DORU ,VAI DE STEAUA NOASTRA,din putinii care suntem se gaseste mereu cite unu doi sa dea cu bita in balta.Scuze ROMICA de of topic ,nu mam putut abtine.Poate un moderator o sa mute posturile astea la generalitati ,sa nu stricam topicul omului.Cind ma gindesc ca amaritul nostru de forum mai e rasfoit si de vecinii nostri din alte judete...............hmmmmmmm,ce sa facem pe astia ai avem ,cu iei patrulam
Sus In jos
Continut sponsorizat





CUPA DRM 2011 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CUPA DRM 2011   CUPA DRM 2011 - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
CUPA DRM 2011
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» CUPA "A.P.S.- FEMINA" 2011
» CUPA PRIETENIEI 2011 Porumbesti
» Cupa SBS -editia 1 - Tancabesti 2011
» Cupa Internationala a Romaniei -Sarulesti 2011
» Concurs de spining: „CUPA PRIETENIEI” Csokaly -Ungaria 06.11.2011

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Competiţii de pescuit :: Tari în beţe la crap-
Mergi direct la: