Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny

In jos 
+15
Adi Buda
arnold_glodean
dr.florin
Romeo
zoli78
gabi_stiop
szabo d daniel
catalin
popa liviu
zazula
ciprian c
gbryel
pescaDORU
danyp
Peter Micula
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
razvism
Active Member
Active Member
razvism


Mesaje : 149
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 27

I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny   I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 1 Mai 2012 - 21:51

Felicitari!!!
Sus In jos
ReMuS
Active Member
Active Member
ReMuS


Mesaje : 159
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41
Localizare : Satu Mare

I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny   I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 2 Mai 2012 - 9:11

Va multumim tuturor pentru felicitari!
A fost un concurs foarte greu, epuizant, dar, totodata, realizarea acestui record mondial va reprezenta una dintre cele mai frumoase experiente din viata mea.
Tin sa ii multumesc prietenului meu Peter Micula pentru sustinere si pentru ajutorul acordat de-alungul anilor. Datorita lui am ajuns unde am ajuns.
Fire Intinse tuturor in noul sezon, si fie ca pescuitul Satmarean sa aiba parte de multe asemenea rezultate!
Sus In jos
NicuT
New Member
New Member



Mesaje : 30
Data de inscriere : 13/10/2011
Varsta : 52
Localizare : Satu Mare

I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: I.Sbs   I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 2 Mai 2012 - 10:49

Felicitari pentru rezultatul obtinut care nu este la indemana oriciu,asa ca meritati toate felicitarile si ne mandrim cu asa pescari in Satu-Mare,ati pus daca mai era nevoi orasul nostru pe harta pescuitului la crap.Cinste lor,cinste lor.......cinste campionilor!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny   I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» XIV. Kupa – Székely – Bojlis Tó 2012. Július 19-20-21-22
» Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA
» IV. PROFESSZIONÁLIS BOJLIS EURÓPA KUPA - XIX. SBS - PV TV - MACONKA NEMZETKÖZI BOJLIS KUPA 2012
» V. Professzionális Bojlis Európa Kupa, XX. Jubileumi PV TV - SBS - Maconka Nemzetközi Bojlis Kupa
» XI. Ohat nemzetközi bojlis kupa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Competiţii de pescuit :: Tari în beţe la crap-
Mergi direct la: