Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 MERITA APLAUDATI

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Adi Buda
Senior Member
Senior Member



Mesaje : 269
Data de inscriere : 08/03/2011

MERITA APLAUDATI Empty
MesajSubiect: MERITA APLAUDATI   MERITA APLAUDATI I_icon_minitimeVin 3 Ian 2014 - 7:15

Am auzit ca merge pestele destul de bine pe Somes. Mai ales pe la picioarele podurilor, unde cativa mari pescari "sportivi" isi incalca cu brio principiile.
Propun chiar organizarea de concursuri in aceasta perioada. De exemplu, sa fie premiata cea mai ciudata agatatura a pestelui (de burta, de spate...) iar cei care reusesc minunea sa agate pestele de gura sa fie descalificati.
Va rog sa-i aplaudati si din partea mea cand treceti podurile pe jos.
Merita baietii!
Sus In jos
catalin
Senior Member
Senior Member
catalin


Mesaje : 264
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 46
Localizare : satu mare

MERITA APLAUDATI Empty
MesajSubiect: Re: MERITA APLAUDATI   MERITA APLAUDATI I_icon_minitimeVin 3 Ian 2014 - 15:47

sa sti Adi ca prind destul de bine din pacate(mai mult mreana).
un vecin din cartier merge zi de zi, dar ce sa-i faci, are omul permis.
Sus In jos
Adi Buda
Senior Member
Senior Member



Mesaje : 269
Data de inscriere : 08/03/2011

MERITA APLAUDATI Empty
MesajSubiect: Re: MERITA APLAUDATI   MERITA APLAUDATI I_icon_minitimeVin 3 Ian 2014 - 22:53

Are permis de braconaj sportiv?
Sus In jos
Andrei H.
Active Member
Active Member
Andrei H.


Mesaje : 177
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Satu Mare

MERITA APLAUDATI Empty
MesajSubiect: Re: MERITA APLAUDATI   MERITA APLAUDATI I_icon_minitimeDum 5 Ian 2014 - 11:40

Adi Buda a scris:
Am auzit ca merge pestele destul de bine pe Somes. Mai ales pe la picioarele podurilor, unde cativa mari pescari "sportivi" isi incalca cu brio principiile.
Propun chiar organizarea de concursuri in aceasta perioada. De exemplu, sa fie premiata cea mai ciudata agatatura a pestelui (de burta, de spate...) iar cei care reusesc minunea sa agate pestele de gura sa fie descalificati.
Va rog sa-i aplaudati si din partea mea cand treceti podurile pe jos.
Merita baietii!

la toate le trece sezonul odata asa si pilcherelor , dar pina atunci ........ Sad  incercati sa prindeti la gume ceva mare  ca instinctul de haita e mare
Sus In jos
http://www.prepelitesm.uv.ro
grasile
New Member
New Member
grasile


Mesaje : 21
Data de inscriere : 01/06/2011
Localizare : Baia Mare

MERITA APLAUDATI Empty
MesajSubiect: Re: MERITA APLAUDATI   MERITA APLAUDATI I_icon_minitimeDum 12 Ian 2014 - 5:08

un nou stil de pescuit https://www.youtube.com/watch?v=Aedd0UQkbuM&feature=youtu.be, seaman cu pescuitul la rapitor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





MERITA APLAUDATI Empty
MesajSubiect: Re: MERITA APLAUDATI   MERITA APLAUDATI I_icon_minitime

Sus In jos
 
MERITA APLAUDATI
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Locuri de pescuit :: Râul Someş-
Mergi direct la: