Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Caut Mainline The Cell

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
zolibartos
New Member
New Member



Mesaje : 17
Data de inscriere : 30/09/2012

Caut Mainline The Cell  Empty
MesajSubiect: Caut Mainline The Cell    Caut Mainline The Cell  I_icon_minitimeMier 22 Ian 2014 - 10:54

Salutare,

Daca stiti de unde pot cumpara in RO aceste bile, va rog sa ma ajutati. Preferabil fierte.
Multumesc!
Sus In jos
Sefer Marian
Admin
Admin
Sefer Marian


Mesaje : 195
Data de inscriere : 12/04/2012
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare

Caut Mainline The Cell  Empty
MesajSubiect: Re: Caut Mainline The Cell    Caut Mainline The Cell  I_icon_minitimeMier 22 Ian 2014 - 11:45

Salut , magazinele Carpio si TotalFishing au produse Mainline , din pacate nu vad sa aiba boilesuri shelf life cell , ai o varianta , cei de la TF au mixul cell si activatorul aferent , le poti rula acasa .

http://www.totalfishing.ro/mainline-base-mixes-cell-1kg-p-29142.html

http://www.totalfishing.ro/activator-mainline-cell-p-29161.html
Sus In jos
zolibartos
New Member
New Member



Mesaje : 17
Data de inscriere : 30/09/2012

Caut Mainline The Cell  Empty
MesajSubiect: Re: Caut Mainline The Cell    Caut Mainline The Cell  I_icon_minitimeVin 24 Ian 2014 - 7:16

Salut,

Mersi pentru raspuns. Da, am vazut pe TF mixurile, doar ca preferam sa nu rulez eu, avand in vedere ca n-am mai incercat niciodata Smile Vroiam sa incerc la Ozetanya bilele astea, de 1 mai mergem pe 3 zile.
Sus In jos
Sefer Marian
Admin
Admin
Sefer Marian


Mesaje : 195
Data de inscriere : 12/04/2012
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare

Caut Mainline The Cell  Empty
MesajSubiect: Re: Caut Mainline The Cell    Caut Mainline The Cell  I_icon_minitimeVin 24 Ian 2014 - 8:43

Cu placere , probabil te-au convins filmele celor de la korda ca sunt cele mai bune dar in Romania nu cred ca au avut prea mare succes , de aici si lipsa lor din magazine , la fel de bune sau mult mai bune sunt boiliesurile firmelor consacrate , CC Moore , Solar Tackle sau Nutrabaits , ai o gama larga din care poti alege , succes !
Sus In jos
zolibartos
New Member
New Member



Mesaje : 17
Data de inscriere : 30/09/2012

Caut Mainline The Cell  Empty
MesajSubiect: Re: Caut Mainline The Cell    Caut Mainline The Cell  I_icon_minitimeDum 26 Ian 2014 - 6:44

Da. Asa e, trebuie sa recunosc. Am retinut multe din filmele korda, pot sa spun ca informatiile pe care nu le-am primit de la prieteni mai avansati in pescuitul cu bile le-am cam gasit acolo. Si imi place si acest stil englezesc cu balti mici, sunt constient bineinteles ca la noi e altceva.(pescuiesc C&R de vreo 2-3ani, sunt chiar la inceput)
Dar pur si simplu ma roade curiozitatea privind produsele mainline, avand in vedere lipsa de informatii concrete de pe la noi. Deocamdata am vorbit cu un tip din CJ care l-a folosit si spunea ca e multumit de rezultate.
Vom vedea, anul acesta voi testa Cell si Activ 8 rulate de mine dar fara a modifica ceva, la Ozetanya si Turulung si promit sa revin cu rezultatele in iarna, fie ca vor fi bune sau dezastruase. Smile
Sus In jos
Sefer Marian
Admin
Admin
Sefer Marian


Mesaje : 195
Data de inscriere : 12/04/2012
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare

Caut Mainline The Cell  Empty
MesajSubiect: Re: Caut Mainline The Cell    Caut Mainline The Cell  I_icon_minitimeDum 26 Ian 2014 - 12:39

Ok , iti doresc fir intins !  cheers 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Caut Mainline The Cell  Empty
MesajSubiect: Re: Caut Mainline The Cell    Caut Mainline The Cell  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Caut Mainline The Cell
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Caut Sponsor
» CAUT PARTENER ptr OHAT 3
» Caut partener Ohat!
» CAUT PARTENER ptr OHAT 3
» Caut o peroana pe forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Totul despre pescuit :: Pescuit la crap-
Mergi direct la: