Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!

In jos 
+13
hasan attila gassan
grec gheorghe
mihai66
arnold_glodean
radumatica
anonimul
alalatu
Ramona Marka
Mircea
ReMuS
pescaDORU
Amaritul
Admin
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
grec gheorghe
New Member
New Member



Mesaje : 32
Data de inscriere : 13/03/2011

FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 24 Mar 2011 - 11:05

revin:dar cei ce vor sa se inscrie....
Sus In jos
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 24 Mar 2011 - 11:06

grec gheorghe a scris:
revin:dar cei ce vor sa se inscrie....
Se vor înscrie punându-și cu această ocazie și o fotografie la avatar.
Ce nu este clar?
Sus In jos
grec gheorghe
New Member
New Member



Mesaje : 32
Data de inscriere : 13/03/2011

FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 24 Mar 2011 - 11:09

e clar,doar ca foloseai ...trecutul!
Sus In jos
calinpop79
New Member
New Member



Mesaje : 2
Data de inscriere : 06/04/2011

FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ADMIN   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 2:47

Admin a scris:
Stimați useri - dragi prieteni,
Pentru a preîntâmpina apariția unor polemici inutile și certuri fără rost de natură să degenereze relațiile dintre noi toți, în calitate de ADMIN am hotărât ca toți membrii forumului (și viitorii membrii) să-și pună la avatar o fotografie proprie pentru a ne putea da seama efectiv cu cine conversăm.
Termenul până la care dorim să fie efectuate toate aceste operațiuni este de 25.03.2011 ora 20.
Toți userii care nu-și vor opera aceste modificări vor fi șterși și nu vor mai primi acces pe acest forum.
Doresc să menționez faptul că vom oferi tot sprijinul tuturor persoanelor care nu știu să efectueze această operațiune.
Am ajuns la această hotărâre întrucât de la bun început doresc să se știe că nu încurajăm în nici un fel mârșăvia, ipocrizia, relele intenții....etc.
Nu am cerut alte date personale pentru a nu crede ca dorim să facem un recensământ sau mai știu eu ce.
Până la urmă, a-ți declina identitatea e o chestiune de bun simț (bărbătească până la urmă) și ține de etica conversației în cele din urmă iar fiecare dintre noi trebuie să fim (chiar și pe forum) responsabili pentru afirmațiile pe care le facem într-un context sau altul.
Nu trebuie privită această măsură cu reticență și trebuie conștientizat faptul că, această facilitatea (de a știi identitatea persoanei cu care vorbești) ți-o oferă până la urmă orice mijloc modern de comunicare.
Din păcate, fostul forum era plin de postări zugrăvite cu nuanțe care au generat de cele mai multe ori în certuri interminabile. De aceea dorim să preîntâmpinăm acest fenomen încă din „fragedă pruncie”.
Vă mulțumesc pentru atenție și vă doresc în continuare distracție plăcută!
jk
Stimate ADMIN eu sunt un incepator in ale pescuitului si am intrat pe acest site ptr a socializa cu unu altu ptr a ma interesa despre una alta si de ce nu ptr ami imbunatati si calitatile de pescar aflind cateceva de la alti.nu stiu de ce impuneti sa ne postam o poza deoarece stiu ca e un site gratuit nu e privat sa ceara bani sau altele ca atunci as antelege.Oricum oricine poate sasi puna orice pozacu oricine altcineva anafara de el.Daca tot vb despre ceimirsavi ipocriti si cu rele intentii cand ai depistati puteti sai scoateti afara si daca are poza si daca nu si nu sai scoateti afara pe cei cu bune intenti ptr ca nu siau postat o poza .va multumesc.
Sus In jos
Bicaciune
New Member
New Member
Bicaciune


Mesaje : 6
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 7:53

Problema mea e ca nu stiu cum sa-mi incarc poza!
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 8:53

no sper sa nu iau ban cu fata asta scratch sunt de acord cu...... hai sa ne cunoastem , dar sa nu poti sa-ti alegi tu avatarul.......... bounce dar trebuie sa ne supunem toti regulilor. scratch lol!
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:22

calinpop79 a scris:
Admin a scris:
Stimați useri - dragi prieteni,
Pentru a preîntâmpina apariția unor polemici inutile și certuri fără rost de natură să degenereze relațiile dintre noi toți, în calitate de ADMIN am hotărât ca toți membrii forumului (și viitorii membrii) să-și pună la avatar o fotografie proprie pentru a ne putea da seama efectiv cu cine conversăm.
Termenul până la care dorim să fie efectuate toate aceste operațiuni este de 25.03.2011 ora 20.
Toți userii care nu-și vor opera aceste modificări vor fi șterși și nu vor mai primi acces pe acest forum.
Doresc să menționez faptul că vom oferi tot sprijinul tuturor persoanelor care nu știu să efectueze această operațiune.
Am ajuns la această hotărâre întrucât de la bun început doresc să se știe că nu încurajăm în nici un fel mârșăvia, ipocrizia, relele intenții....etc.
Nu am cerut alte date personale pentru a nu crede ca dorim să facem un recensământ sau mai știu eu ce.
Până la urmă, a-ți declina identitatea e o chestiune de bun simț (bărbătească până la urmă) și ține de etica conversației în cele din urmă iar fiecare dintre noi trebuie să fim (chiar și pe forum) responsabili pentru afirmațiile pe care le facem într-un context sau altul.
Nu trebuie privită această măsură cu reticență și trebuie conștientizat faptul că, această facilitatea (de a știi identitatea persoanei cu care vorbești) ți-o oferă până la urmă orice mijloc modern de comunicare.
Din păcate, fostul forum era plin de postări zugrăvite cu nuanțe care au generat de cele mai multe ori în certuri interminabile. De aceea dorim să preîntâmpinăm acest fenomen încă din „fragedă pruncie”.
Vă mulțumesc pentru atenție și vă doresc în continuare distracție plăcută!
jk
Stimate ADMIN eu sunt un incepator in ale pescuitului si am intrat pe acest site ptr a socializa cu unu altu ptr a ma interesa despre una alta si de ce nu ptr ami imbunatati si calitatile de pescar aflind cateceva de la alti.nu stiu de ce impuneti sa ne postam o poza deoarece stiu ca e un site gratuit nu e privat sa ceara bani sau altele ca atunci as antelege.Oricum oricine poate sasi puna orice pozacu oricine altcineva anafara de el.Daca tot vb despre ceimirsavi ipocriti si cu rele intentii cand ai depistati puteti sai scoateti afara si daca are poza si daca nu si nu sai scoateti afara pe cei cu bune intenti ptr ca nu siau postat o poza .va multumesc.

Vai de noi...daca nu avem sange in vene ca macar sa ne cunoastem ca si pescari intre noi nu vad rostul acestui forum ! Evil or Very Mad
Aviz Admin...................... lol!
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:43

De acord cu Dl. Radu, daca tot ne ascundem dupa avatar-uri , macar la pescuit sau la o bereeee sa ne cunoastem. lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!   FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe! - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
FOARTE IMPORTANT! - Citește și dă mai departe!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ohat 3 (Gabi & Dj.Soso)
» Ajutor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: Discuţii Generale-
Mergi direct la: