Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 grija mare cu acest individ Marius Buciuman

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
balogtamas
New Member
New Member



Mesaje : 12
Data de inscriere : 17/06/2011

grija mare cu acest individ Marius Buciuman Empty
MesajSubiect: grija mare cu acest individ Marius Buciuman   grija mare cu acest individ Marius Buciuman I_icon_minitimeMar 10 Apr 2012 - 11:00

Buna ziua eu ma numesc Balog Tamas si vreau sa va povestea mea din lipsa de timp nu tare postezi pe forum numai ma uit din cand in cand.
Pe Buciuman Marius pana acuma l-am considerat prieten pana acuma!!!!!!
mai iesiam la pescuit impreuna etc.
Marius Buciuman este posesor sau a fost a firmei sc vanc impex srl din baia mare si importator a corturilor ehmanns,pe crap.ro posteaza cu userul Marius_bn.
In 2011 octombrie am achitat o suma de 550 ron pentru un winterskin mi-a promis daca ii dau bani in avans imi face o reducere considerabila.
Find cunostinta cu care mergeam la pescuit nici nu imi faceam probleme.
Nici in ziua de azi nu am primit acel winterskin!!!!!!!!!!!!!
O sa vorbesc si cu cei din germania sa le povestesc cu ce fel de importator au in romania.
Asta asa de inceput.
Sus In jos
Andrei H.
Active Member
Active Member
Andrei H.


Mesaje : 177
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Satu Mare

grija mare cu acest individ Marius Buciuman Empty
MesajSubiect: Re: grija mare cu acest individ Marius Buciuman   grija mare cu acest individ Marius Buciuman I_icon_minitimeMar 10 Apr 2012 - 22:07

balogtamas a scris:
Buna ziua eu ma numesc Balog Tamas si vreau sa va povestea mea din lipsa de timp nu tare postezi pe forum numai ma uit din cand in cand.
Pe Buciuman Marius pana acuma l-am considerat prieten pana acuma!!!!!!
mai iesiam la pescuit impreuna etc.
Marius Buciuman este posesor sau a fost a firmei sc vanc impex srl din baia mare si importator a corturilor ehmanns,pe crap.ro posteaza cu userul Marius_bn.
In 2011 octombrie am achitat o suma de 550 ron pentru un winterskin mi-a promis daca ii dau bani in avans imi face o reducere considerabila.
Find cunostinta cu care mergeam la pescuit nici nu imi faceam probleme.
Nici in ziua de azi nu am primit acel winterskin!!!!!!!!!!!!!
O sa vorbesc si cu cei din germania sa le povestesc cu ce fel de importator au in romania.
Asta asa de inceput.
Din pacate se mai gasesc si asemenea specii umane care vor sa se inbogateasca peste noapte
Sus In jos
http://www.prepelitesm.uv.ro
razvism
Active Member
Active Member
razvism


Mesaje : 149
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 27

grija mare cu acest individ Marius Buciuman Empty
MesajSubiect: Re: grija mare cu acest individ Marius Buciuman   grija mare cu acest individ Marius Buciuman I_icon_minitimeMar 10 Apr 2012 - 22:41

Mda......, tocmai pe acest lucru sa bazat adica cunoscanduva a mers pe incredere.In ziua de azi nu prea poti avea incredere in multe persoane, si nu vreau sa fiu rautacios dar doar la c***e se plateste inainte.Bineinteles dvs ati mers pe incredere dar se pare ca alti vau luat de papagal.
Sus In jos
gimi_mures
Junior Member
Junior Member
gimi_mures


Mesaje : 70
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 44
Localizare : Tg Mures

grija mare cu acest individ Marius Buciuman Empty
MesajSubiect: Re: grija mare cu acest individ Marius Buciuman   grija mare cu acest individ Marius Buciuman I_icon_minitimeVin 13 Apr 2012 - 12:43

balogtamas a scris:
Buna ziua eu ma numesc Balog Tamas si vreau sa va povestea mea din lipsa de timp nu tare postezi pe forum numai ma uit din cand in cand.
Pe Buciuman Marius pana acuma l-am considerat prieten pana acuma!!!!!!
mai iesiam la pescuit impreuna etc.
Marius Buciuman este posesor sau a fost a firmei sc vanc impex srl din baia mare si importator a corturilor ehmanns,pe crap.ro posteaza cu userul Marius_bn.
In 2011 octombrie am achitat o suma de 550 ron pentru un winterskin mi-a promis daca ii dau bani in avans imi face o reducere considerabila.
Find cunostinta cu care mergeam la pescuit nici nu imi faceam probleme.
Nici in ziua de azi nu am primit acel winterskin!!!!!!!!!!!!!
O sa vorbesc si cu cei din germania sa le povestesc cu ce fel de importator au in romania.
Asta asa de inceput.
Are dreptate Tamas si eu am patit-o mai rau cu acest individ (tepar) Evil or Very Mad .
Sus In jos
Continut sponsorizat





grija mare cu acest individ Marius Buciuman Empty
MesajSubiect: Re: grija mare cu acest individ Marius Buciuman   grija mare cu acest individ Marius Buciuman I_icon_minitime

Sus In jos
 
grija mare cu acest individ Marius Buciuman
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: Anunţuri-
Mergi direct la: