Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ionutzsebi
New Member
New Member
ionutzsebi


Mesaje : 7
Data de inscriere : 21/05/2011
Varsta : 38

Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA Empty
MesajSubiect: Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA   Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA I_icon_minitimeMar 9 Oct 2012 - 10:28

CEVA SFATURI DACA SE POATE,PE ACEASTA BALTA
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA Empty
MesajSubiect: Re: Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA   Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA I_icon_minitimeMar 9 Oct 2012 - 21:08

Cel mai bine acolo , in perioada in care am fost eu pestele a raspuns la bile pe baza de ficat .
Am prins binisor si la S&O , problema cea mai mare cu care ne-am comfruntat a fost apa mica ..... care bineinteles a mai scazut !
Daca doresti sa prinzi pesti mai marisori cauta substrat cu namol , cam din zonele acelea au venit "porci" Exclamation Un lucru e sigur acolo , balta are peste nu gluma .
Sus In jos
djsoso(sorinboja)
Active Member
Active Member
djsoso(sorinboja)


Mesaje : 132
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41

Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA Empty
MesajSubiect: Re: Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA   Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA I_icon_minitimeMier 10 Oct 2012 - 3:06

Florine ai uitat cel mai important element ... sa se pregateasca moral Ionut cu intalnirea cu somnul pitic...odata la 20 de minute... affraid affraid affraid
Sus In jos
http://www.djsatumare.ro
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA Empty
MesajSubiect: Re: Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA   Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA I_icon_minitimeMier 10 Oct 2012 - 22:21

djsoso(sorinboja) a scris:
Florine ai uitat cel mai important element ... sa se pregateasca moral Ionut cu intalnirea cu somnul pitic...odata la 20 de minute... affraid affraid affraid

Asta era in vremurile mai calde acum datorita temperaturi scazute a apei , te cam lasa in pace somnul pitic Evil or Very Mad
Sus In jos
ionutzsebi
New Member
New Member
ionutzsebi


Mesaje : 7
Data de inscriere : 21/05/2011
Varsta : 38

Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA Empty
MesajSubiect: da se multumeste:) pt sfaturi   Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA I_icon_minitimeJoi 11 Oct 2012 - 9:15

am luat si ceva bile pt carlig pt nadit am facut eu asa ca voi vedea sambata,,voi da si o proba intre bile:)) afro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA Empty
MesajSubiect: Re: Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA   Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce bile imi recomandati la Ozetanya bojlis PLEC LA SF DE SAPTAMANA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» I. SBS Székely Őzetanya Bojlis Verseny
» IV. PROFESSZIONÁLIS BOJLIS EURÓPA KUPA - XIX. SBS - PV TV - MACONKA NEMZETKÖZI BOJLIS KUPA 2012
» V. Professzionális Bojlis Európa Kupa, XX. Jubileumi PV TV - SBS - Maconka Nemzetközi Bojlis Kupa
» O saptamana pe Varlaam
» mese pt rulat bile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Totul despre pescuit :: Pescuit la crap-
Mergi direct la: