Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Putin ajutor Spinning.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
SarcaPatrick
Junior Member
Junior Member
SarcaPatrick


Mesaje : 113
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Satu Mare

Putin ajutor Spinning. Empty
MesajSubiect: Putin ajutor Spinning.   Putin ajutor Spinning. I_icon_minitimeVin 12 Oct 2012 - 0:25

Buna , tocmai de curand mi-am cumparat o lanseta EnergoTeam Rubin Spin 2,40m/20-40gr
si o mulineta Okuma Aquios 15 FD. Vreau sa ma apuc de spinning chiar daca nu am habar nici diferenta intre un vobler si o lingurita.
As vrea un documentar sau un topic deschis pe un anumit forum in care pot invata multe.
Nu stiu nici despre fir , sau despre "montura"...
Nu vreau sa pescuiesc cu pesti vii , vreau doar sa ma distrez , nu sa-l mananc.

Si as dori si niste locuri unde pot pescui la stiuca sau salau ( in apropiere maxim la 30/40 km). Orice detaliu imi este de ajutor.
Sus In jos
Ciprian Savu
Active Member
Active Member
Ciprian Savu


Mesaje : 186
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 48
Localizare : Satu Mare

Putin ajutor Spinning. Empty
MesajSubiect: Re: Putin ajutor Spinning.   Putin ajutor Spinning. I_icon_minitimeVin 12 Oct 2012 - 6:38

WWW.rapitori.ro

Pana la primavara sper sa reusesti sa citesti macar jumate dar de pescuit te poti apuca de maine.

Fir intins!!!!
Sus In jos
SarcaPatrick
Junior Member
Junior Member
SarcaPatrick


Mesaje : 113
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Satu Mare

Putin ajutor Spinning. Empty
MesajSubiect: Re: Putin ajutor Spinning.   Putin ajutor Spinning. I_icon_minitimeVin 12 Oct 2012 - 7:59

Sincer eu as incepe de maine dar habar nu am unde pot sa merg ? Anumite locatii dar pentru inceput undeva unde densitatea este mai mare pentru ca sunt incepator si nu voi merge pe o balta/rau sau altceva unde densitatea e foarte mica si foarte greu de prins.

Daca chiar imi spuneti niste locatii sa imi dati niste detalii cu ce pot prinde ? si niste linkuri ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Putin ajutor Spinning. Empty
MesajSubiect: Re: Putin ajutor Spinning.   Putin ajutor Spinning. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Putin ajutor Spinning.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Putin ajutor :)
» Sa mai radem putin
» MHX spinning
» De spinning
» Concurs de spinning

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Totul despre pescuit :: Spinning-
Mergi direct la: