Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 La crap toamna tarziu

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Gabrian_Lucian
Active Member
Active Member
Gabrian_Lucian


Mesaje : 147
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 44
Localizare : In general pe malul apei

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeLun 26 Noi 2012 - 14:06

Pesti sunt capturati in luna noiembrie in timpul a 2 partide de 24 ore pe Moby Dick si 2 partide de 12 ore pe Valea Vinului .Temperatura apei sub 8 grade celsius . S-au prins multi crapi intre 3 si 17,400 kg .




[img]La crap toamna tarziu 196py [/img]

[img]La crap toamna tarziu 193hpy [/img]

[img]La crap toamna tarziu 192yf [/img]

[img]La crap toamna tarziu Img5510a [/img]

[img]La crap toamna tarziu Paco2d [/img]

[img]La crap toamna tarziu Paco3n [/img]

[img]La crap toamna tarziu Pacotr [/img]

La crap toamna tarziu Img5522nb


[img]La crap toamna tarziu Img5521sy [/img]

[img]La crap toamna tarziu P1315857847 [/img]


Ultima editare efectuata de catre Gabrian_Lucian in Dum 2 Dec 2012 - 2:59, editata de 5 ori
Sus In jos
danyp
Active Member
Active Member
danyp


Mesaje : 154
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 43
Localizare : satumare

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeMar 27 Noi 2012 - 9:48

cine e firma de nada ,ce sortimente produce eventual niste preturi....?
Sus In jos
gbryel
Junior Member
Junior Member
gbryel


Mesaje : 116
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 39
Localizare : Satu Mare

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeMar 27 Noi 2012 - 11:03

cheers felicitari, frumoase capturi!
Sus In jos
Gabrian_Lucian
Active Member
Active Member
Gabrian_Lucian


Mesaje : 147
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 44
Localizare : In general pe malul apei

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeMar 27 Noi 2012 - 11:05

cheers


Ultima editare efectuata de catre Gabrian_Lucian in Vin 30 Noi 2012 - 8:26, editata de 1 ori
Sus In jos
danyp
Active Member
Active Member
danyp


Mesaje : 154
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 43
Localizare : satumare

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeMar 27 Noi 2012 - 11:21

aha am inteles,dupa capturile pe care le-am vazut in poze pare sa fie o nada super eficienta pa apa asta rece .abia asteptam aparitia ei in magazine sa o putem testa
Sus In jos
Gabrian_Lucian
Active Member
Active Member
Gabrian_Lucian


Mesaje : 147
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 44
Localizare : In general pe malul apei

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeMar 27 Noi 2012 - 11:37

cheers


Ultima editare efectuata de catre Gabrian_Lucian in Vin 30 Noi 2012 - 8:26, editata de 1 ori
Sus In jos
Eslex
Junior Member
Junior Member
Eslex


Mesaje : 121
Data de inscriere : 08/03/2011

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeJoi 29 Noi 2012 - 5:47

Petrut , vezi ca sunt reduceri de 50% la bilele numite BLACK FRIDAY , comercializate in acest an de SAMSUNG TACKLE , sa ma anunti si pe mine daca faci o comanda mai mare Wink Wink Very Happy Very Happy
Sus In jos
Sefer Marian
Admin
Admin
Sefer Marian


Mesaje : 195
Data de inscriere : 12/04/2012
Varsta : 32
Localizare : Satu Mare

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeJoi 29 Noi 2012 - 11:10

Daca tot isi permite firma aceasta sa tina fieldtesteri , si daca tot folosesti forumul pt reclama , ar putea sa sponsorizeze firma respectiva si un domeniu platit pt forum , in schimbul reclamei , ce zici ?
Sus In jos
Gabrian_Lucian
Active Member
Active Member
Gabrian_Lucian


Mesaje : 147
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 44
Localizare : In general pe malul apei

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeSam 1 Dec 2012 - 4:02

Eslex a scris:
Petrut , vezi ca sunt reduceri de 50% la bilele numite BLACK FRIDAY , comercializate in acest an de SAMSUNG TACKLE , sa ma anunti si pe mine daca faci o comanda mai mare Wink Wink Very Happy Very Happy

Este doar o coincidenta de nume All 4 Carp Team sau faci parte din clubul sportiv All 4 Carp http://www.crap.com.ro/phpBB3/memberlist.php?mode=group&g=12 Question Question Question
Sus In jos
Gabrian_Lucian
Active Member
Active Member
Gabrian_Lucian


Mesaje : 147
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 44
Localizare : In general pe malul apei

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeSam 1 Dec 2012 - 4:14

Sefer Marian a scris:
Daca tot isi permite firma aceasta sa tina fieldtesteri , si daca tot folosesti forumul pt reclama , ar putea sa sponsorizeze firma respectiva si un domeniu platit pt forum , in schimbul reclamei , ce zici ?
Sugestia nu este rea dar postul meu nu dorea sa fie reclama ci doar o informare din momentul ce produsele inca nu sunt comercializate.
Sus In jos
Eslex
Junior Member
Junior Member
Eslex


Mesaje : 121
Data de inscriere : 08/03/2011

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeDum 2 Dec 2012 - 1:54

Daca au acelasi logo cu al meu sunt din aceeasi echipa!!! ,,,, dar linkul care l-ai postat tu Mr. LG baits Very Happy te duce la o echipa care se numeste Smart 4 Fishing / All 4 carp ....... si este prima data cand aud de ei ,,, numele ALL 4 Carp nu este brevetat asa ca il poate folosi oricine!! Wink Wink


Ultima editare efectuata de catre Eslex in Dum 2 Dec 2012 - 4:22, editata de 2 ori
Sus In jos
Gabrian_Lucian
Active Member
Active Member
Gabrian_Lucian


Mesaje : 147
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 44
Localizare : In general pe malul apei

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeDum 2 Dec 2012 - 2:20

Eslex a scris:
Daca au acelasi logo cu al meu nu sunt din aceeasi echipa!!! ,,,, dar linkul care l-ai postat tu Mr. LG baits Very Happy te duce la o echipa care senumeste Smart 4 Fishing / All 4 carp ....... si este prima data cand aud de ei ,,, numele ALL 4 Carp nu este brevetat asa ca il poate folosi oricine!! Wink Wink
Eu numai intrebam ,ce te-ai aprins asa de tare ? Iar LG este doar o coincidenta cu numele meu . Ori cum este ultima data cand ma explic pe forul acesta . Voi repune pozele fimuletul si voi incerca sa evit sa fac reclama si probabil voi posta si pozele din aceasta saptamana cu pesti prinsi . In rest numai bine si fum din frane .
Sus In jos
Eslex
Junior Member
Junior Member
Eslex


Mesaje : 121
Data de inscriere : 08/03/2011

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeDum 2 Dec 2012 - 2:49


nu m-am aprins stai linistit!! doar ti-am raspuns la intrebare !! Very Happy Very Happy
Sus In jos
Gabrian_Lucian
Active Member
Active Member
Gabrian_Lucian


Mesaje : 147
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 44
Localizare : In general pe malul apei

La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitimeLun 3 Dec 2012 - 6:11

In data de 29 .11.2012 alaturi de prietenul meu si fostul meu coleg de clasa Dani Cotoz am iesit la o partida de 24 ore, pe o ploie mocaneasca total neprietenoasa presarata pe alaturi de rafale de vant . Crapi au fost destul de morocanosi dar acest lucru mi-a dat posibilitatea sa vad pe langa calitatile de pescar ale lui Dani si calitati excelente de bucatar si fotograf desavarsit . Totusi noaptea am reusit sa punem pe saltea 4 crapi intre 7 kg si 11,800 kg si ratand alti doi .

[img]La crap toamna tarziu Img9928cusiglacopy [/img]

[img]La crap toamna tarziu Img9957pluslogocopy [/img]

[img]La crap toamna tarziu Img9966pluslogocopy [/img]

[img]La crap toamna tarziu Img9953logocopy [/img]

P.S. Sa spera ca vremea ne va permite sa mai iesim anul acesta ca sa mai punem niste mustaciosi pe salttea .
Sus In jos
Continut sponsorizat





La crap toamna tarziu Empty
MesajSubiect: Re: La crap toamna tarziu   La crap toamna tarziu I_icon_minitime

Sus In jos
 
La crap toamna tarziu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Totul despre pescuit :: Pozele voastre-
Mergi direct la: