Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 loc de pescuit

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
catalin
Senior Member
Senior Member
catalin


Mesaje : 264
Data de inscriere : 27/03/2011
Varsta : 46
Localizare : satu mare

loc de pescuit   Empty
MesajSubiect: loc de pescuit    loc de pescuit   I_icon_minitimeDum 27 Mar 2011 - 12:18

de chereusa nu stie nimeni nimic?
Sus In jos
djsoso(sorinboja)
Active Member
Active Member
djsoso(sorinboja)


Mesaje : 132
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41

loc de pescuit   Empty
MesajSubiect: Re: loc de pescuit    loc de pescuit   I_icon_minitimeLun 28 Mar 2011 - 1:31

Chiar asa de Cherausa nu stie nimeni nimic???...e din punct de vedere personal in top 3 a celor mai adevarate balti din judet...mai nasol cu densitatea pestelui...
Sus In jos
http://www.djsatumare.ro
sergiu
New Member
New Member
sergiu


Mesaje : 7
Data de inscriere : 21/03/2011

loc de pescuit   Empty
MesajSubiect: Re: loc de pescuit    loc de pescuit   I_icon_minitimeLun 28 Mar 2011 - 1:51

top 3 balti ,adevarat dar a fost.acum sunt ceva promisiuni de populare dar in rest nimica.asa mi-a zis un prieten.asteptam,ca sincer asa balta pacat sa fie atat de putin peste
Sus In jos
mihai66
New Member
New Member



Mesaje : 46
Data de inscriere : 09/03/2011

loc de pescuit   Empty
MesajSubiect: Re: loc de pescuit    loc de pescuit   I_icon_minitimeLun 28 Mar 2011 - 11:57

djsoso(sorinboja) a scris:
Chiar asa de Cherausa nu stie nimeni nimic???...e din punct de vedere personal in top 3 a celor mai adevarate balti din judet...mai nasol cu densitatea pestelui...
top 3 TEAPA...balta e frumoasa...dar peste ioc. Am fost o singura data in urma cu ceva ani si am jurat ca nu mai calc pe acolo...duminica...vreme superba...balta frumoasa...crapii rupeau trestia de pe mal...si...nimic toata ziua... ca sa aflu mai spre seara ca de fapt de vineri nivelul apei a scazut cu aproape un metru...deci pe weekend se "lucreaza" la nivelul apei...pescarii stiu de ce???
Sus In jos
ovybd
New Member
New Member
ovybd


Mesaje : 27
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 48
Localizare : Carei

loc de pescuit   Empty
MesajSubiect: Re: loc de pescuit    loc de pescuit   I_icon_minitimeMar 29 Mar 2011 - 10:02

si eu tot am auzit ca nu se prea populeaza, adevarul e ca anul trecut am fost acolo si am stat o noapte si am scos doi crapi pe la 3,2kg bucata, acum doi ani am mai fost si tot cam asa ceva am prins, acum poate ca era si norocul incepatorului (nu ma consider un pescar experimentat). Am auzit ca s-a schimbat administratoru, ramane sa vedem anul asta ce se va face. In orice caz lacul e superb, este accesibil din punct de vedere al cailor de acces, daca va fi si peste eu zic ca va fi un lac extraordinar.
Sus In jos
Continut sponsorizat





loc de pescuit   Empty
MesajSubiect: Re: loc de pescuit    loc de pescuit   I_icon_minitime

Sus In jos
 
loc de pescuit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BALLA TO?
» Balta Adrian
» loc de pescuit
» PAT de pescuit
» Concurs de pescuit ,,Cupa prieteniei editia a V-a"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: Discuţii Generale-
Mergi direct la: