Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Problema CALINESTI !!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Masaro
New Member
New Member
Masaro


Mesaje : 4
Data de inscriere : 10/03/2013
Localizare : Satu Mare

Problema CALINESTI !!! Empty
MesajSubiect: Problema CALINESTI !!!   Problema CALINESTI !!! I_icon_minitimeDum 10 Mar 2013 - 6:52

Buna ziua.
Ma bucur ca am ajuns pe un forum de pescari... doresc sa-mi spun of-ul.
Ceea ce face patronul pe barajul Calinesti (nu al barajului care este a statului), privind discriminarea la accesul pe barajul statului de a pescui... OARE ESTE LEGAL??? Nu moral.... ca e clar ca nu este. Sunt curios de pareri... si poate demaram o actiune de protest a pescarilor din Satu Mare si Maramures !!! Ce ziceti?
Sus In jos
Andrei H.
Active Member
Active Member
Andrei H.


Mesaje : 177
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Satu Mare

Problema CALINESTI !!! Empty
MesajSubiect: Re: Problema CALINESTI !!!   Problema CALINESTI !!! I_icon_minitimeDum 10 Mar 2013 - 10:33

Masaro a scris:
Buna ziua.
Ma bucur ca am ajuns pe un forum de pescari... doresc sa-mi spun of-ul.
Ceea ce face patronul pe barajul Calinesti (nu al barajului care este a statului), privind discriminarea la accesul pe barajul statului de a pescui... OARE ESTE LEGAL??? Nu moral.... ca e clar ca nu este. Sunt curios de pareri... si poate demaram o actiune de protest a pescarilor din Satu Mare si Maramures !!! Ce ziceti?

eventual terenul este, dar luciul de apa si pesti nu din cate stiu eu asa ca este discutabila treaba,fara sa_i iau apararea pina ce are un contract de concesionare isi inpune regulile lui,poti sal sactionezi doar prin a nu merge la pescuit mai mult nu ai ce sa faci
Sus In jos
http://www.prepelitesm.uv.ro
roby99
New Member
New Member



Mesaje : 38
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Negresti oas

Problema CALINESTI !!! Empty
MesajSubiect: Re: Problema CALINESTI !!!   Problema CALINESTI !!! I_icon_minitimeLun 11 Mar 2013 - 6:53

agreez ideea dvs in legatura cu protestul......cine ii in masura il rog sa se intereseze de situatie si ce se poate face!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problema CALINESTI !!! Empty
MesajSubiect: Re: Problema CALINESTI !!!   Problema CALINESTI !!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Problema CALINESTI !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» problema
» Problema navomodel
» PROBLEMA (AJUTOR )
» Somn de Calinesti
» raul tur zona remetea calinesti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: Discuţii Generale-
Mergi direct la: