Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Un mic ajutor ;)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Orosz Roland
New Member
New Member



Mesaje : 12
Data de inscriere : 23/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Domanesti

Un mic ajutor ;)  Empty
MesajSubiect: Un mic ajutor ;)    Un mic ajutor ;)  I_icon_minitimeSam 15 Mar 2014 - 11:39

Salutare colegi as avea o intrebare defapt am nevoie de ajutor.... Mai exact vrea sa fac o partida pe la sf lunii martie pe balta din Ungaria pe balta Balla to .... cine a fost acolo si im poate spune ceva despre balta atuncea accept toate rasp voastre multumesc !!
Sus In jos
gbryel
Junior Member
Junior Member
gbryel


Mesaje : 116
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 39
Localizare : Satu Mare

Un mic ajutor ;)  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic ajutor ;)    Un mic ajutor ;)  I_icon_minitimeDum 16 Mar 2014 - 2:28

e o balta superba, anul trecut toate partidele pe care le-am petrecut acolo au fost de mare succes, este peste foarte multa si mari 5-15 kg.
momeala cea mai buna nu stiu ce ar fi ca eu am prins aproape cu orice ce am pus pe carlig. mai multa importanta are ca unde lansezi montura, inainte de lansare trebuie verificat substratul sa nu fie foarte malos.
Anul asta inca nu am fost dar am inteles ca s-a introdus si taxa de zi cu retinere 3kg de crap cu 3500de forinti, taxa de c&r este 2500 de ft. pe 12h.
In 22 martie ma duc si eu la o partida.










Sus In jos
 
Un mic ajutor ;)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ajutor
» Putin ajutor :)
» AJUTOR!
» Ajutor
» Ajutor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: Discuţii Generale-
Mergi direct la: