Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CAUT COLEG PT. PESCUIT LA HORTOBAGY

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
adypop
New Member
New Member
adypop


Mesaje : 13
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 43
Localizare : satu mare

CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY Empty
MesajSubiect: CAUT COLEG PT. PESCUIT LA HORTOBAGY   CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 11:56

Buna. Am facut programare in februarie pt 2 persoane pe lacul Ohat III insula 2 pentru saptamana viitoare( 30iunie, 1 si 2 iulie). Prietenului meu, cu care trebuia sa merg, i-a intervenit un eveniment in familie si nu poate veni cu mine. Daca doresste cineva sa vina cu mine sa ma anunte. Merg de Joi dimineata pana duminica. Eu vin cu sotia.
Sus In jos
djsoso(sorinboja)
Active Member
Active Member
djsoso(sorinboja)


Mesaje : 132
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41

CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY Empty
MesajSubiect: Re: CAUT COLEG PT. PESCUIT LA HORTOBAGY   CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 12:53

cate persoane pot pescui maxim de pe standul asta?
Sus In jos
http://www.djsatumare.ro
adypop
New Member
New Member
adypop


Mesaje : 13
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 43
Localizare : satu mare

CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY Empty
MesajSubiect: Re: CAUT COLEG PT. PESCUIT LA HORTOBAGY   CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 22:43

djsoso(sorinboja) a scris:
cate persoane pot pescui maxim de pe standul asta?

Este o mica insulita.defapt e doar un stand de o persoana dar pot pescui chiar si 3 pescari. Eu cand am facut rezervare am zis ca mergem 2 pescari pe locul acela. Vezi aici cum arata: https://www.youtube.com/watch?v=tKdNjgM4Vzg
Sus In jos
sorin '76
Junior Member
Junior Member
sorin '76


Mesaje : 98
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 47

CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY Empty
MesajSubiect: Re: CAUT COLEG PT. PESCUIT LA HORTOBAGY   CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY I_icon_minitimeVin 24 Iun 2011 - 23:27

adypop a scris:
Buna. Am facut programare in februarie pt 2 persoane pe lacul Ohat III insula 2 pentru saptamana viitoare( 30iunie, 1 si 2 iulie). Prietenului meu, cu care trebuia sa merg, i-a intervenit un eveniment in familie si nu poate veni cu mine. Daca doresste cineva sa vina cu mine sa ma anunte. Merg de Joi dimineata pana duminica. Eu vin cu sotia.

Salut ai MP.
Sus In jos
Continut sponsorizat





CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY Empty
MesajSubiect: Re: CAUT COLEG PT. PESCUIT LA HORTOBAGY   CAUT COLEG  PT. PESCUIT LA HORTOBAGY I_icon_minitime

Sus In jos
 
CAUT COLEG PT. PESCUIT LA HORTOBAGY
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III)
» caut partener pescuit ohat din 30.08-02.09
» CAUT PARTENER ptr OHAT 3
» Hortobagy Ohat 3
» Caut o peroana pe forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: OFF Topic-
Mergi direct la: