Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Prezentare membri

In jos 
+44
principe
Radu
Elek Norbert
tibi.langhaus
paul.pop
roby99
SarcaPatrick
sebi35
C. Bojan
marupescaru
Calin_Oiegas
NicuT
hohoflorin
csepseg
raduciprianviorel
nelutuvlaicu
Bogdan
dannC
Ionut
Torpe01
razvism
Cristy
Tavi
hasan attila gassan
ciprian c
alec_newssy
sorin '76
TACEREA
dann
ReMuS
Adi Buda
dr.florin
Gabrian_Lucian
clau
syd
gbryel
Andrei H.
arnold_glodean
Romeo
djsoso(sorinboja)
danyp
pescaDORU
Ciprian Savu
Mircea
48 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ionut
New Member
New Member
Ionut


Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/10/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu Mare, Potau

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 5 Oct 2011 - 5:07

Salutare!
Ma numesc Chencian Ionut,am 18 ani sunt din Satu Mare si imi place mult natura si pescuitul.Pescuiesc de cand eram mic (6-7 ani) gratie tatalui meu care ma lua cu el la pescuit.Pescuiesc de vreo 2 ani la Feeder, un pescuit de finete care imi place foarte mult.De obicei pescuiesc pe Somes, pestele preferat fiind scobarul si carasul (caras mai rar in ultima vreme).Pe balta nu prea merg, fiind obisnuit cu pescuitul pe rau care imi ofera satisfactia dorita,(pesti salbatici, montura fina, adrenalina in dril).
In rest, imi place handbalul,porumbeii...iarna prefer Rapala Pro Fishing PC Game pentru ca nu pot sa ies pe rau.
Fir intins....

PS- Sper ca am postat bine.
Sus In jos
http://www.ziko.sunphoto.ro
dannC
New Member
New Member
dannC


Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 51
Localizare : baia mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 6 Oct 2011 - 2:39

ma numesc Dan Cristian Coarda,sunt din Baia Mare,pescar cu acte in regula in echipa Alejandro Carp Team .Impreuna cu colegii mei incercam sa pescuim sportiv in sistem prinde si elibereaza.Salut pe aceasta cale pescarii din Satu Mare si va doresc multe suucese.Fir Intins


Ultima editare efectuata de catre dannC in Mier 24 Iul 2013 - 23:35, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.artcrap.ro
Bogdan
New Member
New Member
Bogdan


Mesaje : 9
Data de inscriere : 29/07/2011

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeSam 8 Oct 2011 - 23:10

Salutare tuturor,
Numele meu este Bogdan Gioanca, "finantist de meserie", membru Nord Crap si un impatimit al pescuitului de cand m-a facut mama.Momentan incerc sa trec de la amator la profesionist cu ajutorul colegilor mei din club.
P.S.:Am avut onoarea sa intalnesc o parte din pescarii satmareni care mi-au lasat o impresie deosebita.
Sus In jos
nelutuvlaicu
Junior Member
Junior Member
nelutuvlaicu


Mesaje : 72
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 54
Localizare : satu mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeDum 9 Oct 2011 - 3:54

Salutare tuturor ! Ma numesc Vlaicu Ioan, cunoscutii ma stiu ca "Nelutu",(de miine) am 42 de ani,iar cel din imagine e fiu-meu de 4 anisori, viitor pescar. In timpul ocupat sint electrician auto, iar in timpul liber sint pescar amator.Si am o problema NU PREA AM TIMP LIBER!!!!!!!!
Sus In jos
raduciprianviorel
New Member
New Member
raduciprianviorel


Mesaje : 44
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 45
Localizare : SATU MARE

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: PREZENTARE   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 10 Oct 2011 - 7:08

SALUTARE STIMABILILOR,
MA NUMESC RADU CIPRIAN VIOREL, 32 ANI, CLUJEAN DOMICILIAT LA SATU MARE.
ECONOMIST DE PROFESIE, BANCHER IN TIMPUL SERVICIULUI Smile.
AM ACEASTA PASIUNE DE MIC COPIL, TATAL MEU NE DUCEA (PE MINE SI FRATELE MEU) CATE O SAPTAMANA IN FIECARE VARA LA PESCUIT PE SALBA DE LACURI DIN JUDETUL CLUJ - TAGA, GEACA, CATINA, SANTEIOANA...
IMI PLACE FOARTE MULT PESCUITUL STATIONAR, IN SPECIAL LA CRAP DAR TOAMNA PREFER RAPITORII, IN SPECIAL STIUCA.
VA DORESC FIRE INTINSE SI NUMAI BINE.





Sus In jos
csepseg
New Member
New Member
csepseg


Mesaje : 7
Data de inscriere : 01/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Buna!   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 2 Noi 2011 - 10:29

va salut stimati impatimiti ai acestui sport minunat numele meu este carausan alexandru zis ,,csepseg". am 42 de ani si pescuiesc de la varsta de 6-7ani i-mi place sa pescuiesc pe raul somes unde am si avut niste capturi remarcabile cum ar fi in special amuri de la 10-15 kg pana la recordul meu personal de28,900kg pe langa somni de 15-25 si chiar unul de 45kg"dar nu sunt strain nici depescuitul la feeder sau sheffild ba chiar fac parte din echipa ,,cormoran". cand timpul i-mi permite mai nou am trecut si la pescuitul crapului unde am avut driluri foarte frumoase de exemplu la hortobagy pe ohat 3 ,,ceva de neuitat si ceea ce doresc tuturor impatimitilor de pe acest forum. va salut si fir intins"
Sus In jos
hohoflorin
Junior Member
Junior Member
hohoflorin


Mesaje : 53
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 46
Localizare : satu mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: salut frate   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 3 Noi 2011 - 12:43

te salut frate iti urez bun venit pe forum
Sus In jos
NicuT
New Member
New Member



Mesaje : 30
Data de inscriere : 13/10/2011
Varsta : 52
Localizare : Satu Mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: buna   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 3 Noi 2011 - 23:56

hello csepseg ,ma bucur sa ne intalnim si aici si iti urez fir intins si pe viitor......bineinteles cu driluri pe masura Very Happy
Sus In jos
Calin_Oiegas
New Member
New Member



Mesaje : 30
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 37
Localizare : Kapfenberg Austria

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Buna   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 4 Noi 2011 - 11:28

ma numesc Calin Oiegas sunt nou pe forum... sunt si eu un mare impatimit de pescuitul la crap va doresc tuturor fire cat mai intinse...
Sus In jos
marupescaru
New Member
New Member
marupescaru


Mesaje : 31
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 56
Localizare : satu mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: salut   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 23 Noi 2011 - 3:49

ma numesc marian,sunt foarte impatimit de acest hobby,pescuiesc la orice ,numai sa fie langa luciul apei.
Sus In jos
C. Bojan
New Member
New Member
C. Bojan


Mesaje : 19
Data de inscriere : 18/03/2011

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Noi 2011 - 8:32

Mă numesc Ciprian Bojan, sunt din Corund, sunt un țăran cu diplomă de profesor și un OBSEDAT DE PESCUIT! Shocked cyclops
Fir întins! Very Happy
Sus In jos
Mircea
Admin
Admin
Mircea


Mesaje : 91
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 44
Localizare : Satu Mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Noi 2011 - 10:25

Salutare Ciprian bun venit pe forum.
Sus In jos
C. Bojan
New Member
New Member
C. Bojan


Mesaje : 19
Data de inscriere : 18/03/2011

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 30 Noi 2011 - 13:14

Mircea a scris:
Salutare Ciprian bun venit pe forum.
De fapt am revenit, sunt membru mai demult, dar... mai discret... Smile Dar mulțumesc pentru... întâmpinare! Smile
Sus In jos
sebi35
Active Member
Active Member



Mesaje : 129
Data de inscriere : 28/06/2011

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: VA SALUT    Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 5 Dec 2011 - 2:32

VA SALUT MA NUMESC MOLNAR SEBASTIAN SI AM ANUMITA BOLA DE PESCUIT DE APROXIMATIV 18 ANI PRACTICIND PESCUITUL STATIONAR IN MARE PARTE SI SINT CAPITANUL ECHIPEI DE STATIONAR,, CORMORAN ''DAR NU MA RETRAG NICI DE PESCUITUL PE APE CURGATOARE.EU PESCUESC ZI DE ZI DEOARECE LUCREZ LA MAGAZINUL DE ART. DE PESCUIT,,LADYK'' DE PE STRADA BARITIU .
Sus In jos
SarcaPatrick
Junior Member
Junior Member
SarcaPatrick


Mesaje : 113
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Satu Mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 5 Apr 2012 - 1:50

Buna tuturor , ma numesc Sarca Patrick sunt elev am 15 ani si imi place foarte mult pescuitul la crap (C&R)
Sus In jos
roby99
New Member
New Member



Mesaje : 38
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Negresti oas

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 2 Mai 2012 - 3:33

Salutare,
Ma numesc Huszar Norbert sunt din Negresti-Oas in vara implinesc 18 ani,virusul ma infestat acum vr 8 ani....deocamdata pescuiesc in stilul stationar si de un an particip la concursuri zonale stil match......alte hobby-uri ar fii vanatoarea,iesirile in aer liber si gatitul(bogracs,pe care il fac de iti bati copiii)....Fir intins si capturi cat mai mari.
Sus In jos
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 2 Mai 2012 - 5:59

Bun venit, Norbert!
Sus In jos
roby99
New Member
New Member



Mesaje : 38
Data de inscriere : 07/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Negresti oas

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 2 Mai 2012 - 6:02

Sanatace numa' bine....
Sus In jos
paul.pop
New Member
New Member



Mesaje : 4
Data de inscriere : 12/07/2012

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 12 Iul 2012 - 3:47

buna ziua,ma numesc paul pop si sunt din baia mare,pescuiesc la stationar (rubeziana,match,feeder,varga,bolo)va salut pe toti si fir intins!
Sus In jos
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 12 Iul 2012 - 12:03

Bun venit Paul!
Sus In jos
tibi.langhaus
Junior Member
Junior Member
tibi.langhaus


Mesaje : 56
Data de inscriere : 17/07/2012
Varsta : 35
Localizare : Carei

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 23 Iul 2012 - 12:33

Buna! Ma numesc Tibi Langhaus! Sunt nou pe forum si vreau sa va doresc tuturor fir intins!
Sus In jos
Elek Norbert
New Member
New Member



Mesaje : 17
Data de inscriere : 03/05/2012
Varsta : 34
Localizare : Satu Mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 23 Iul 2012 - 13:01

Salut!!!! Ma nmes Elek Norbert imi place pescuitul la crap.,Pescuiesc cu bile de 2 ani.Fir intins tuturor!!!!!
Sus In jos
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 19 Feb 2013 - 10:47

Am constatat faptul ca, mai nou, noii utilizatori ai acestui forum „au cam sarit” acest topic!
Ii rog pe aceasta cale, conform regulamentului acestui forum, sa binevoiasca (macar) sa se prezinte!
Va multumesc pentru atentie!
Sus In jos
Radu
New Member
New Member
Radu


Mesaje : 32
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 44
Localizare : Satu-Mare

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeVin 22 Feb 2013 - 4:48

Buna,

ma numesc Radu Turda, sunt satmarean si imi place pescuitul Arrow cyclops Arrow

ma bucur ca avem si noi satmarenii o comunitate de pescari prezenti mai mult sau mai putin pe internet, respectiv avem un loc de unde mai putem "fura" informatii si cunostinte.

Fir intins tuturor Exclamation Question Exclamation
Sus In jos
principe
New Member
New Member



Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/01/2013

Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 9 Apr 2013 - 10:12

Buna!
Ma numesc Nagy Zoltan am 40 de ani si sunt din Lazuri, sunt pescar de la 10 ani iar pescar la crap de 6 ani, sunt administrator intr-o firma de jocuri de noroc si la "Faraon", imi place sa merg la pescuit cu prieteni mei Pisti Neag, nelipsitul Pop Tavi(Stochi), si Shmidt Sany. Ma bucur foarte mult si citesc cu mare atentie despre acesti pescari adevarati din Satu Mare. Cred ca luand in considerare densitatea de locuitori pe metru patrat si calitatea pescarilor suntem de departe pe locul 1 pe tara. (Cele doua echipe participante la Haromfa anul acesta cred ca nu exagerez numindu-i EROI). Va doresc Fir Intins!!!


Ultima editare efectuata de catre principe in Mier 10 Apr 2013 - 3:19, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentare membri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare membri   Prezentare membri - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentare membri
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: OFF Topic :: Prezentare Membri-
Mergi direct la: