Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III)

In jos 
+3
arnold_glodean
pescaDORU
djsoso(sorinboja)
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
arnold_glodean
Active Member
Active Member
arnold_glodean


Mesaje : 161
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 42
Localizare : Satu Mare

Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III)   Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 27 Iun 2011 - 7:50

Este destul de ingust digul si daca ai un cort mare vei avea probleme de campare.Atentie in drill sa nu intre pestele in peretele de stuf din stanga sau dreapta golfului ce alcatuiesc locul 14 si 15,in golf sub apa in zona standului 15 la 1m in dreapta peretelui de stuf ( exact in colt ) este o agatatura( am pierdut un crap destul de mare acolo,mia agatat firul si nu lam mai putut scoate,la forfecat )
In rest e ok ca si loc de pescuit.
Sa aveti fire intinse
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III)   Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 27 Iun 2011 - 9:40

djsoso(sorinboja) a scris:
Prieteni pescari...joi 30.06 sunt pe Ohat 3 alaturi de profesorul meu in materie de pescuit, imi puteti da ceva sfaturi legat de aceste standuri 14,15...??? Au aceste locuri ceva particularitati aparte? Ati remarcat ceva? Multumesc anticipat!!!

Incearca sa dai peste canal...undeva la 100-110m,acolo gasesti o fasie de pamant tare,fara namol !
Anul trecut,am pescuit pe standul 15 si doar de pe acea fasie am luat!
Ce este important,....incercati sa evitati semintele,faceti nadirea doar cu peleti si cu boiles,altfel veti avea probleme cu platicile,care ajung la dimensiuni considerabile.....
Fir intins ! cheers
Sus In jos
djsoso(sorinboja)
Active Member
Active Member
djsoso(sorinboja)


Mesaje : 132
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41

Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III)   Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III) - Pagina 2 I_icon_minitimeLun 27 Iun 2011 - 11:36

Multumesc inca odata pentru sugestii,ramane sa ma intorc de pe balta sper cu zambetul pe buze si cu cateva poze pe masura asteptarilor.
Sus In jos
http://www.djsatumare.ro
Continut sponsorizat





Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III)   Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III) - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» OHAT 3 HORTOBAGY
» Pescuit la crap Verba Tanya
» pescuit la crap si prins stiuca
» Pescuit la OHAT III
» Hortobagy 48 ore

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Totul despre pescuit :: Pozele voastre-
Mergi direct la: