Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 "Of" ul pescarilor

In jos 
+19
vlad
Mircea
flo75
C. Bojan
calinpop79
zazula
tepfenhart adalbert
ciprian c
Ciprian Savu
sorin '76
dr.florin
Adi Buda
Amaritul
costi02
marius_mc
grec gheorghe
radumatica
anonimul
Ramona Marka
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
vlad
New Member
New Member
vlad


Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 43

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Multumiri !   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeLun 11 Apr 2011 - 10:28

Multumim de informatie si sper ca cei in drept sa se autosesizeze dat fiind si proba video. Eu cred ca intra la furt calificat. Sper sa primeasca ce merita !!!
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 8:59

"Pfoooooaaaaaiiii umbla astia cu camere dupa ei,,, pfoooooaaa cand mai practic eu C&R de balta??? Very Happy mai poate ajung vedetaaaaa iupiiiiii se filmeaza bounce cheers

Filmarea oare se face fulll HD?"
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:17

flo75 a scris:
"Pfoooooaaaaaiiii umbla astia cu camere dupa ei,,, pfoooooaaa cand mai practic eu C&R de balta??? Very Happy mai poate ajung vedetaaaaa iupiiiiii se filmeaza bounce cheers

Filmarea oare se face fulll HD?"

No si ???? Basketball Basketball Basketball
Sa cred din postarea ta ca esti unul dintre cei care duce ce nu plateste ???? Question
Sper ca nu este asa.....
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:24

Ma distra si pe mine filmareaa,,,,,,,oricum baietii au sa scape si o iau de la capat... pentru ca le este in sange "furatul" daca te uiti putin atent am pus niste ghilimele """""""""""""""" nu , nu sunt deala care tot ce vede baga-n geanta affraid
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:36

flo75 a scris:
Ma distra si pe mine filmareaa,,,,,,,oricum baietii au sa scape si o iau de la capat... pentru ca le este in sange "furatul" daca te uiti putin atent am pus niste ghilimele """""""""""""""" nu , nu sunt deala care tot ce vede baga-n geanta affraid

Ma bucur ca nu esti dintre aceia ! cheers
In rest sunt convins ca filmarea a fost facuta intr-adevar dar cu buna credinta,ca sa-i multumeasca pe sefii APS,care cer dovezi filmate,respectiv fotografiate,(desi nu pot constitui probe in cazul unui proces),in loc ca comisia de disciplina(care este activa...dar nu are activitate )sa faca controale inopinate(inclusiv asupra paznicilor) la orice ora din zi si din noapte,...bineinteles prin respectarea legii ! Exclamation
Va sugerez ca ....
Toti pescarii cumparati.....camere video,care sa tina locul procesului verbal de constatare a infractiunii.....etc ! cheers lol! lol!


Ultima editare efectuata de catre radumatica in Mar 12 Apr 2011 - 9:44, editata de 1 ori
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:39

Domnu Radu ,,,,as vrea si eu sa se fac lumina odata , dar stiti cum se zice.... "ca pe drumul din poveste inainte mult mai este " What a Face
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:47

flo75 a scris:
Domnu Radu ,,,,as vrea si eu sa se fac lumina odata , dar stiti cum se zice.... "ca pe drumul din poveste inainte mult mai este " What a Face
La prima intalnire pe oricare balta eu dau prima bere Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:52

Ati spus BEEEREEEE bounce bounce bounce deacord deacord , apoi ,,,,, urmez eu ....... cu una maree si receee.
Sus In jos
radumatica
Active Member
Active Member
radumatica


Mesaje : 249
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 60
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 9:55

flo75 a scris:
Ati spus BEEEREEEE bounce bounce bounce deacord deacord , apoi ,,,,, urmez eu ....... cu una maree si receee.

cheers cheers cheers
Sus In jos
Ramona Marka
Junior Member
Junior Member
Ramona Marka


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Satu-Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 10:28

radumatica a scris:
flo75 a scris:
Ma distra si pe mine filmareaa,,,,,,,oricum baietii au sa scape si o iau de la capat... pentru ca le este in sange "furatul" daca te uiti putin atent am pus niste ghilimele """""""""""""""" nu , nu sunt deala care tot ce vede baga-n geanta affraid

Ma bucur ca nu esti dintre aceia ! cheers
In rest sunt convins ca filmarea a fost facuta intr-adevar dar cu buna credinta,ca sa-i multumeasca pe sefii APS,care cer dovezi filmate,respectiv fotografiate,(desi nu pot constitui probe in cazul unui proces),in loc ca comisia de disciplina(care este activa...dar nu are activitate )sa faca controale inopinate(inclusiv asupra paznicilor) la orice ora din zi si din noapte,...bineinteles prin respectarea legii ! Exclamation
Va sugerez ca ....
Toti pescarii cumparati.....camere video,care sa tina locul procesului verbal de constatare a infractiunii.....etc ! cheers lol! lol!

Filmarea a fost facuta ca sa mediatizam problema, avem speranta ca astfel vom schimba mentalitatea oamenilor, in rest nu mai comentez, dar mi-ar face placere ca in loc sa va bateti joc, mai bine dati o mana de ajutor.
Sus In jos
http://www.amazonshop.ro
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 10:30

Problemele astea cu C&R si cratitareala nu se vor solutiona decat in momentul in care va creste nivelul de trai, si pescarul nu va incerca sa amortizeze prin pestele prins costul benzinei pana la balta, tzigarile, bautura. taxa de pescuit, c/v carligelor, firelor etc.
Iar partea cu curatenia pe malul baltii e si mai dificila fiind vorba de educatie si mentalitate si aici nu prea mai ai ce face decat prin educarea corespunzatoare a generatiilor viitoare care cu putin noroc vor mai avea ape, pesti, paduri, animale, daca nu vor merge la vecinii nostri unguri Very Happy
Sus In jos
Ramona Marka
Junior Member
Junior Member
Ramona Marka


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Satu-Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 10:34

ciprian c a scris:
Problemele astea cu C&R si cratitareala nu se vor solutiona decat in momentul in care va creste nivelul de trai, si pescarul nu va incerca sa amortizeze prin pestele prins costul benzinei pana la balta, tzigarile, bautura. taxa de pescuit, c/v carligelor, firelor etc.
Iar partea cu curatenia pe malul baltii e si mai dificila fiind vorba de educatie si mentalitate si aici nu prea mai ai ce face decat prin educarea corespunzatoare a generatiilor viitoare care cu putin noroc vor mai avea ape, pesti, paduri, animale, daca nu vor merge la vecinii nostri unguri Very Happy

Asa este Ciprian, dar nu simtiti nevoia sa faceti ceva? Nici copii nu sunt educati asa cum ar trebui, trebuie sa fim uniti si sa ne implicam in orice fel de activitate de genul, pentru ca altfel si copii copiilor nostrii vor avea aceeasi problema.
Sus In jos
http://www.amazonshop.ro
marius_mc
Junior Member
Junior Member



Mesaje : 107
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : satu mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 10:45

Ma bucur foarte tare ca ati SUNAT la 112 in momentul cand ati sesizat problema.
Fapta savarsita se incadreaza la art 51 lit f din legea pescuitului si se sanctioneaza cu amenda de la 150 la 300 ron.
Inregistrarea nu constituie proba, nu e facuta cu o camera omologata de politie.
In fine proprietarul masinii cu nr

SM74DEZ este
EGRI NORBERT cu domiciliul in Dorolt

se poate verifica daca este membru al asociatiei
Sus In jos
http://www.eu.trei.ro
pescaDORU
Admin
Admin
pescaDORU


Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 51

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 10:54

flo75 a scris:
Ati spus BEEEREEEE bounce bounce bounce deacord deacord , apoi ,,,,, urmez eu ....... cu una maree si receee.
Alcoolul dăunează grav sănătății!
Forumul nostru nu promovează astfel de activități degenerante, însă, promovăm băuturile autohtone eco-bio „Sucul de soc” și „Cico”!!!
(Mă bag și eu în seamă să nu zică lumea ca ADMIN-ul nu-și face treaba!)
Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
ciprian c
Active Member
Active Member
ciprian c


Mesaje : 211
Data de inscriere : 08/03/2011

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 10:59

Ba da Ramona, vreau sa ma implic pentru ca nu imi convine situatia, doar ca mi-e frica ca nu detinem parghiile necesare, dar asta nu inseamna ca nu as veni cu placere la actiunile de ecologizare a zonelor de pescuit de care imi spuneai.
In ceea ce priveste braconajul acesta e greu de starpit pana ce multi braconeaza sub tutela si cu ingaduirea unor conducatori APS. Este motivul pentru care nu mi-am mai facut permis la APS, intrucat ei au fost primii care m-au dezamagit.
La primul concurs de crap de la Porumbesti, presedintele APS nu-i dau numele, culegea crapii de la participanti si ii tragea dupa el pe jos intr-un sac de rafie, ingaimand ceva in stare de ebrietate ca are ceva datorii de achitat pentru ceva motorina primita de la nu stiu cine. Ulterior paznicul APS de la Porumbesti imi spune ca niste domni de la AJVPS Baia Mare pot retine pestele peste limita de greutate de 5kg, intrucat directorul APS i-a dat acordul telefonic...cam ce pot sa mai zic. Bineinteles persoanele in cauza au dezmintit ulterior aceste fapte.
In concluzie DA as vrea sa fac ceva, dar problemele sunt multe si complicate.
Sus In jos
sorin '76
Junior Member
Junior Member
sorin '76


Mesaje : 98
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 47

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 11:21

marius_mc a scris:
Ma bucur foarte tare ca ati SUNAT la 112 in momentul cand ati sesizat problema.
Fapta savarsita se incadreaza la art 51 lit f din legea pescuitului si se sanctioneaza cu amenda de la 150 la 300 ron.
Inregistrarea nu constituie proba, nu e facuta cu o camera omologata de politie.
In fine proprietarul masinii cu nr

SM74DEZ este
EGRI NORBERT cu domiciliul in Dorolt

se poate verifica daca este membru al asociatiei

Proba o reprezinta declaratia persoanei care a filmat, care are calitatea de martor ocular.
Sus In jos
Ramona Marka
Junior Member
Junior Member
Ramona Marka


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Satu-Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 11:23

ciprian c a scris:
Ba da Ramona, vreau sa ma implic pentru ca nu imi convine situatia, doar ca mi-e frica ca nu detinem parghiile necesare, dar asta nu inseamna ca nu as veni cu placere la actiunile de ecologizare a zonelor de pescuit de care imi spuneai.
In ceea ce priveste braconajul acesta e greu de starpit pana ce multi braconeaza sub tutela si cu ingaduirea unor conducatori APS. Este motivul pentru care nu mi-am mai facut permis la APS, intrucat ei au fost primii care m-au dezamagit.
La primul concurs de crap de la Porumbesti, presedintele APS nu-i dau numele, culegea crapii de la participanti si ii tragea dupa el pe jos intr-un sac de rafie, ingaimand ceva in stare de ebrietate ca are ceva datorii de achitat pentru ceva motorina primita de la nu stiu cine. Ulterior paznicul APS de la Porumbesti imi spune ca niste domni de la AJVPS Baia Mare pot retine pestele peste limita de greutate de 5kg, intrucat directorul APS i-a dat acordul telefonic...cam ce pot sa mai zic. Bineinteles persoanele in cauza au dezmintit ulterior aceste fapte.
In concluzie DA as vrea sa fac ceva, dar problemele sunt multe si complicate.

Multumesc Ciprian,ma bucur ca ganditi asa, dar haideti sa incercam sa uitam cum a fost mai demult la APS si sa incercam sa fim optimisti, sa ajutam cu cat putem, sa fim uniti si atunci totul va fi mult mai bine, credeti-ma!
Sus In jos
http://www.amazonshop.ro
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 11:24

Bine PUNCTAT Cipri....... "pestele de la cap se impute"......iar Doamna sau Domnisoara Ramona ,nu am vrut sa supar pe nimeni, au fost si ghilimele de rigoare,,,,,,la ce bune filmarile daca nu sunt luate ca si probe?? nu este destul o reclamatie? indirect ....oricum le faceti reclama rabbit
Sus In jos
Ramona Marka
Junior Member
Junior Member
Ramona Marka


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Satu-Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 11:31

flo75 a scris:
Bine PUNCTAT Cipri....... "pestele de la cap se impute"......iar Doamna sau Domnisoara Ramona ,nu am vrut sa supar pe nimeni, au fost si ghilimele de rigoare,,,,,,la ce bune filmarile daca nu sunt luate ca si probe?? nu este destul o reclamatie? indirect ....oricum le faceti reclama rabbit

Pentru ce e buna filmarea? pentru mediatizarea problemei, cu cat se vorbeste mai mult despre ea, cu atat va fi solutionata mai devreme.
Sus In jos
http://www.amazonshop.ro
flo75
New Member
New Member
flo75


Mesaje : 41
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Satu Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 11:38

Sper Doamna Ramona sa aveti dreptate,, si sa se vada cat de repede ceva rezultate palpabile. flower study
Sus In jos
Ramona Marka
Junior Member
Junior Member
Ramona Marka


Mesaje : 53
Data de inscriere : 11/03/2011
Varsta : 47
Localizare : Satu-Mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 11:42

flo75 a scris:
Sper Doamna Ramona sa aveti dreptate,, si sa se vada cat de repede ceva rezultate palpabile. flower study

Very Happy Ma bucur ca ganditi asa, credeti-ma ca se va schimba, dar pentru asta avem nevoie de voi"pescarii", de cei ce iubiti natura si pestii.

O seara placuta tuturor.
Sus In jos
http://www.amazonshop.ro
mihai66
New Member
New Member



Mesaje : 46
Data de inscriere : 09/03/2011

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 12:46

marius_mc a scris:
Ma bucur foarte tare ca ati SUNAT la 112 in momentul cand ati sesizat problema.
Fapta savarsita se incadreaza la art 51 lit f din legea pescuitului si se sanctioneaza cu amenda de la 150 la 300 ron.
Inregistrarea nu constituie proba, nu e facuta cu o camera omologata de politie.
In fine proprietarul masinii cu nr

SM74DEZ este
EGRI NORBERT cu domiciliul in Dorolt

se poate verifica daca este membru al asociatiei
art.51 lit f din legea pescuitului??? pe asta de unde l-ai scos???
Sus In jos
marius_mc
Junior Member
Junior Member



Mesaje : 107
Data de inscriere : 08/03/2011
Localizare : satu mare

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMar 12 Apr 2011 - 22:16

scuze art 55,lit d, dar nu stiu daca e cazul si la Dara nu stiu care e regimul juridic al baltii, de cine apartine.
Sus In jos
http://www.eu.trei.ro
UMBRA
New Member
New Member
UMBRA


Mesaje : 3
Data de inscriere : 13/04/2011

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 13 Apr 2011 - 4:22

Bravo domnilor!!!
Ati avut exact reactia pe care o asteptam.Tipic romanesc , stam pe margine , ne pricepem la toate si mai ales il suspectam
_culmea_ pe cel care face ceva: ba ca face reclama nu stiu cui, ba ca nu a sunat la 112 asa cum ar proceda un cetaten modeL(sunt convins ca domniile voaste ati fii inrosit retelele de telefonie sunand la 112 daca ati fi vazut asa ceva)

Felicitari domnilor , inca o data sunteti adevarati cetateni cu spirit de responsabilitate. BRAVOS CETATENE!!! Very Happy lol! lol! lol!
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitimeMier 13 Apr 2011 - 5:56

Ramona Marka a scris:
ciprian c a scris:
Problemele astea cu C&R si cratitareala nu se vor solutiona decat in momentul in care va creste nivelul de trai, si pescarul nu va incerca sa amortizeze prin pestele prins costul benzinei pana la balta, tzigarile, bautura. taxa de pescuit, c/v carligelor, firelor etc.
Iar partea cu curatenia pe malul baltii e si mai dificila fiind vorba de educatie si mentalitate si aici nu prea mai ai ce face decat prin educarea corespunzatoare a generatiilor viitoare care cu putin noroc vor mai avea ape, pesti, paduri, animale, daca nu vor merge la vecinii nostri unguri Very Happy

Asa este Ciprian, dar nu simtiti nevoia sa faceti ceva? Nici copii nu sunt educati asa cum ar trebui, trebuie sa fim uniti si sa ne implicam in orice fel de activitate de genul, pentru ca altfel si copii copiilor nostrii vor avea aceeasi problema.

Ramona draga cea mai mare problema a copiilor este ca majoritatea isi urmeaza parintii ........ adica face ca si mama si tata ! Daca mama si tata ar fi oameni educati , nu am mai avea multe probleme in viitor .......... ce ma supara mai tare este ca degeaba inveti bine un copil caun acestuia i se spune acasa " lasa-l pe ala ca e prost...... pale "
Aici cred ca se greseste cel mai mult in educatia unui copil cand acesta "o da in bara" , cand cautam todeauna un vinovat (ba ala , ba alalat...)cand de fapt ar trebui de multe ori sa acceptam ca si copii nostri grsesc si trebuie tratati ca atare ! (SPUN ASTA LA MODUL GENERAL SI NU EXEMPLIFIC PE NIMENI !!!!!!!! )
Sus In jos
Continut sponsorizat





"Of" ul pescarilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: "Of" ul pescarilor   "Of" ul pescarilor - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
"Of" ul pescarilor
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CONCURS DE SPINING"Cupa Forumul pescarilor Careieni"Ed.I.(De pe mal)
» Concurs de pescuit stationar,Cupa Forumul pescarilor Careieni.Ed.I.
» Concurs de pescuit stationar,Cupa Forumul pescarilor Careieni.Ed.II.(""Caras viteza"")

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Discuţii Generale :: Discuţii Generale-
Mergi direct la: