Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Balta blonda!

In jos 
+9
dann
Radu
TACEREA
SarcaPatrick
razvism
Sefer Marian
marius
sebi35
Ghita N.
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
gbryel
Junior Member
Junior Member
gbryel


Mesaje : 116
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 39
Localizare : Satu Mare

Balta blonda! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balta blonda!   Balta blonda! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 26 Iun 2013 - 7:59

trotinetaSRL a scris:
gbryel a scris:
Atentie!
Daca vreti sa stati peste noapte trebuie sa achitati taxa de 24h indiferent daca plecati dupa 11-12 ore de pescuit.
 Cred ca vineri noaptea am fost prima si ultima data.
In rest balta e ok, am prins destul de binisor, pacat ca si patronul asta incepe sa scoata taxe aberante, dar ce sa facem, e balta lui, face ce vrea.
 
 in rest foarte interesant ca casa de marcat fiscal s-a descarcat chiar cand am plecat de pe balta si am platit taxa de 24 de ore din care am putut profita de 11ore.
 

   Stiai dinainte ca va trebui sa achiti taxa de 24 de h? Si apropos...cat ai platit de ti s-a parut "aberanta" taxa?

de stiam nu ma duceam din start
Sus In jos
adrian87
New Member
New Member



Mesaje : 28
Data de inscriere : 14/03/2011

Balta blonda! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: salut   Balta blonda! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 27 Aug 2013 - 9:54

a fost cineva recent?
a fost populata balta ?
Sus In jos
gbryel
Junior Member
Junior Member
gbryel


Mesaje : 116
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 39
Localizare : Satu Mare

Balta blonda! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balta blonda!   Balta blonda! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 27 Aug 2013 - 10:28

a fost o cunostinta de a mea sambata trecuta, se prinde bine crapi intre 2si 3 kg, rar mai intra si cate unu mai rasarit de 5-6kg.
e o balta bine populata daca sti pescui sunt sigur ca vei avea rezultate bune.
Sus In jos
dann
Junior Member
Junior Member
dann


Mesaje : 81
Data de inscriere : 07/07/2011
Localizare : satu mare

Balta blonda! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balta blonda!   Balta blonda! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 28 Aug 2013 - 5:23

gbryel a scris:
Atentie!
Daca vreti sa stati peste noapte trebuie sa achitati taxa de 24h indiferent daca plecati dupa 11-12 ore de pescuit.
 Cred ca vineri noaptea am fost prima si ultima data.
In rest balta e ok, am prins destul de binisor, pacat ca si patronul asta incepe sa scoata taxe aberante, dar ce sa facem, e balta lui, face ce vrea.
 
 in rest foarte interesant ca casa de marcat fiscal s-a descarcat chiar cand am plecat de pe balta si am platit taxa de 24 de ore din care am putut profita de 11ore.
regulile sunt si afisate si de regula paznicul anunta aceasta regula caci nu prea ii convine sa nu doarma ca are pescari pe lac si din punctul lui de vedere mai bine e sa nu fie nimeni pe lac decat sa nu doarma. daca este 1 pescar el trebuie sa stea treaz si atunci ......
eu nu spun ca nu ai dreptate insa taxe aberante nu am gasit acolo. niciodata nu am fost taxat mai mult decat am stat. a fost cand am plecat pe la 4-5 supamasa si am venit acasa dimineata si m-a taxat doat jumate de zi. a fost si cand am venit la ora 13 de pe lac si am platit intreg caci asa e normal. taxa nu e la ora si asta trebuie sa intelegem si noi pescari. asta e parerea mea
Sus In jos
adriankaytar
New Member
New Member
adriankaytar


Mesaje : 27
Data de inscriere : 27/04/2013
Varsta : 39
Localizare : Botiz

Balta blonda! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balta blonda!   Balta blonda! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier 26 Mar 2014 - 19:59

cine este interesat sa asfaltat drumul saptamana trecuta a fost un prieten a prins 3 crapi intre 1.5-2.5 kg
Sus In jos
Continut sponsorizat





Balta blonda! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Balta blonda!   Balta blonda! - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Balta blonda!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Populare noua in Balta de la Balta Blonda
» Balta blonda!
» 1 mai la balta blonda .
» balta blonda
» balta turulung

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Locuri de pescuit :: Bălţi şi lacuri-
Mergi direct la: