Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Porumbesti

In jos 
+19
djsoso(sorinboja)
dann
Adi Buda
Torpe01
ardelean adi
Ghita N.
ciprian c
florinel
stangh
nelu 59
Robert
danyp
m.sanyi
zoli78
Andrei H.
lucamihai
radumatica
popa liviu
Zoli.75
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
ardelean adi
New Member
New Member
ardelean adi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 17/07/2011

Porumbesti - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Porumbesti   Porumbesti - Pagina 3 I_icon_minitimeDum 28 Aug 2011 - 9:42

nelu 59 a scris:
ps... daca nu veneai cu atatea laude te lasam in pace .dar fii foarte atent cu prima ne regula o sa am grija de tine , eu te cunosc dar tu nu asa ca .....ochi si urechi .
eu nu m-am laudat...am zis doar ca se mai poate prinde peste pe balta si de aici voi ati venit cum ca eu sunt bun pescar.....eu nu am zis cu nici un cuvant asta...am vrut doar sa pun o vorba buna pentru balta...dar unde dai si unde crapa...si apropo la spusele tale de mai sus ca ai asistat la prinderea,lovirea,vanzarea,curatarea unui anume peste inseamna ca lucrezi si tu acolo la sel ca altfel nu ai cum sa intri acolo....sau sunt doar abureli pe care eu stiu de la cine le-ai auzit..de fapt sunt sigur de asta
Sus In jos
nelu 59
New Member
New Member



Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/06/2011

Porumbesti - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Porumbesti   Porumbesti - Pagina 3 I_icon_minitimeMar 30 Aug 2011 - 0:43

ardelean adi a scris:
nelu 59 a scris:
ps... daca nu veneai cu atatea laude te lasam in pace .dar fii foarte atent cu prima ne regula o sa am grija de tine , eu te cunosc dar tu nu asa ca .....ochi si urechi .
eu nu m-am laudat...am zis doar ca se mai poate prinde peste pe balta si de aici voi ati venit cum ca eu sunt bun pescar.....eu nu am zis cu nici un cuvant asta...am vrut doar sa pun o vorba buna pentru balta...dar unde dai si unde crapa...si apropo la spusele tale de mai sus ca ai asistat la prinderea,lovirea,vanzarea,curatarea unui anume peste inseamna ca lucrezi si tu acolo la sel ca altfel nu ai cum sa intri acolo....sau sunt doar abureli pe care eu stiu de la cine le-ai auzit..de fapt sunt sigur de asta
deja te dai singur de gol . eu nu lucrez acolo , dar mai intra trenuri acolo si masini . dar nu astai important de unde sa aflat . inportant e ca ai recunoscut ... asa ca depinde de sefi dar cred ca ei au lucruri mai importante de rezolvat .. nui asa dl .. tefenhat
Sus In jos
hasan attila gassan
Junior Member
Junior Member
hasan attila gassan


Mesaje : 111
Data de inscriere : 09/03/2011
Varsta : 45
Localizare : satu mare

Porumbesti - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Porumbesti   Porumbesti - Pagina 3 I_icon_minitimeMar 30 Aug 2011 - 13:09

DACA TACEAI domnule adi FILOZOF RAMANEAI
Sus In jos
ardelean adi
New Member
New Member
ardelean adi


Mesaje : 19
Data de inscriere : 17/07/2011

Porumbesti - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Porumbesti   Porumbesti - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 31 Aug 2011 - 0:27

nelu 59 a scris:
ardelean adi a scris:
nelu 59 a scris:
ps... daca nu veneai cu atatea laude te lasam in pace .dar fii foarte atent cu prima ne regula o sa am grija de tine , eu te cunosc dar tu nu asa ca .....ochi si urechi .
eu nu m-am laudat...am zis doar ca se mai poate prinde peste pe balta si de aici voi ati venit cum ca eu sunt bun pescar.....eu nu am zis cu nici un cuvant asta...am vrut doar sa pun o vorba buna pentru balta...dar unde dai si unde crapa...si apropo la spusele tale de mai sus ca ai asistat la prinderea,lovirea,vanzarea,curatarea unui anume peste inseamna ca lucrezi si tu acolo la sel ca altfel nu ai cum sa intri acolo....sau sunt doar abureli pe care eu stiu de la cine le-ai auzit..de fapt sunt sigur de asta
deja te dai singur de gol . eu nu lucrez acolo , dar mai intra trenuri acolo si masini . dar nu astai important de unde sa aflat . inportant e ca ai recunoscut ... asa ca depinde de sefi dar cred ca ei au lucruri mai importante de rezolvat .. nui asa dl .. tefenhat
nu m-am dat de gol ca nu am cum pentru ca nu e adevarat si nu imi dau seama de unde inventezi asemenea lucruri...
Sus In jos
trotinetaSRL
New Member
New Member



Mesaje : 13
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 41
Localizare : Zona "Z"

Porumbesti - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Porumbesti   Porumbesti - Pagina 3 I_icon_minitimeMier 31 Aug 2011 - 10:43

Un moderator sau Admin-ul sa inchida acest topic, pana nu apar reclamatiile la politie:))))
Sus In jos
nelu 59
New Member
New Member



Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/06/2011

Porumbesti - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Porumbesti   Porumbesti - Pagina 3 I_icon_minitimeVin 2 Sept 2011 - 3:36

trotinetaSRL a scris:
Un moderator sau Admin-ul sa inchida acest topic, pana nu apar reclamatiile la politie:))))
eu am inchis acest subiect . acum ar trebui sa intervina persoanele abilitabile cat
Sus In jos
pop ionica
New Member
New Member



Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/03/2014

Porumbesti - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Porumbesti   Porumbesti - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi 16 Iun 2016 - 22:23

Poate in anii trecuti nu era totul ok. Totusi i-mi amintesc acum 4-5 ani era o placere sa iesi la pescuit aici.Anul tercut si in acest an e de toata jena.In afara de chermezele noului director nu se intampla nimic pe balta. E un badaran extraordinar care urmareste doar niste interese personale de "privatizare". Degeaba ....scapi de dracu si dai de masa....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Porumbesti - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Porumbesti   Porumbesti - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Porumbesti
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» balta porumbesti
» porumbesti
» porumbesti
» Curiozitate
» populari 2011 ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Locuri de pescuit :: Bălţi şi lacuri-
Mergi direct la: