Pescuit Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit Satu Mare


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hortobagy,un maraton pe bune

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
danyp
Active Member
Active Member
danyp


Mesaje : 154
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 43
Localizare : satumare

Hortobagy,un maraton pe bune Empty
MesajSubiect: Hortobagy,un maraton pe bune   Hortobagy,un maraton pe bune I_icon_minitimeDum 28 Aug 2011 - 11:24

Am avut placerea de a face o partida de 48 de ore pe lacul ohat 3,avindu-l ca partener pe renumitul in tainele bograciului ,pe nimeni altul decit pe mister Surokas,care s-a dovedit si un bun partener de pescuit.Acum nu am avut parte de bograciuri gustoase cum suntem obisnuiti sa ne faca domnu Suri ,dar am avut parte de un adevarat maraton la crap in adevaratul sens al cuvintului.Partida a durat 48 de ore ,reusind sa avem un numar total de peste 60 de pesti capturati,greutatea lor fiind intre 7 kg si 14,7 kg,dar majoritatea cintarind cam in jur de 10 kg,A fost o partida pe cinste ,cu niste pesti de care ,sincer ,nu am mai intilnit pina sa pescuiesc pe acest lac,referindu-ma la placerea drilului care ti-o ofera pestii de aici,cine a mai pescuit aici stie despre ce e vorba.mai jos am sa postez citeva foto cu pestii care mi s-au parut mai interesantiHortobagy,un maraton pe bune IMG_0001Hortobagy,un maraton pe bune IMG_0003Hortobagy,un maraton pe bune IMG_0012Hortobagy,un maraton pe bune IMG_0019Hortobagy,un maraton pe bune IMG_0025-1Hortobagy,un maraton pe bune IMG_0030
Sus In jos
djsoso(sorinboja)
Active Member
Active Member
djsoso(sorinboja)


Mesaje : 132
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 41

Hortobagy,un maraton pe bune Empty
MesajSubiect: Re: Hortobagy,un maraton pe bune   Hortobagy,un maraton pe bune I_icon_minitimeDum 28 Aug 2011 - 11:29

Felicitari baieti...deja ma mananca palmele...joi dimineata is si eu acolo pentru a 3-a oara anul acesta...cu un bun tovaras sper sa prindem 48 de ore in care pestele sa savureze ceea ce le-am pregatit...
Sus In jos
http://www.djsatumare.ro
Adi Buda
Senior Member
Senior Member



Mesaje : 269
Data de inscriere : 08/03/2011

Hortobagy,un maraton pe bune Empty
MesajSubiect: Re: Hortobagy,un maraton pe bune   Hortobagy,un maraton pe bune I_icon_minitimeDum 28 Aug 2011 - 19:51

Frumoasa partida. Felicitari!
Sus In jos
dr.florin
Senior Member
Senior Member
dr.florin


Mesaje : 255
Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 46
Localizare : SATU MARE

Hortobagy,un maraton pe bune Empty
MesajSubiect: Re: Hortobagy,un maraton pe bune   Hortobagy,un maraton pe bune I_icon_minitimeLun 29 Aug 2011 - 1:03

Felicitari baietii , frumosi mustaciosi!
Sus In jos
arnold_glodean
Active Member
Active Member
arnold_glodean


Mesaje : 161
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 42
Localizare : Satu Mare

Hortobagy,un maraton pe bune Empty
MesajSubiect: Re: Hortobagy,un maraton pe bune   Hortobagy,un maraton pe bune I_icon_minitimeLun 29 Aug 2011 - 8:07

Felicitari pentru capturi
O intrebare,cum vati descurcat cu tantarii?
Si eu am rezervare tot pe 6 din 23 sept si tare sunt curios cum ati rezolvat problema?

Mersi anticipat
Sus In jos
danyp
Active Member
Active Member
danyp


Mesaje : 154
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 43
Localizare : satumare

Hortobagy,un maraton pe bune Empty
MesajSubiect: Re: Hortobagy,un maraton pe bune   Hortobagy,un maraton pe bune I_icon_minitimeLun 29 Aug 2011 - 8:21

Am folosit spirale pentru tintari,cite 3, 4 aprinse deodata,doar asa am trecut peste problema

Sus In jos
Continut sponsorizat





Hortobagy,un maraton pe bune Empty
MesajSubiect: Re: Hortobagy,un maraton pe bune   Hortobagy,un maraton pe bune I_icon_minitime

Sus In jos
 
Hortobagy,un maraton pe bune
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hortobagy 48 ore
» MOBY DICK si maraton a la PETER MICULA
» Hortobagy Ohat 3
» OHAT 3 HORTOBAGY
» Pescuit la crap pe Hortobagy (ohat III)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Satu Mare :: Totul despre pescuit :: Pozele voastre-
Mergi direct la: